chwilowka online

title

text

biznes01

CSR

Chcąc działać w sposób przejrzysty i zgodny z przepisami prawa krajowego przystąpiliśmy do programu ustanowionego przez organizację ONZ Global Compact - największej na świecie inicjatywy na rzecz odpowiedzialności korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Zobowiązaliśmy się tym samym do przestrzegania podstawowych zasad z zakresu praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. Naszym priorytetem jest zapewnienie pracownikom optymalnych warunków pracy oraz poszanowanie praw człowieka i równości. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za wpływ działania biznesu na środowisko naturalne, od lat stawiamy na stosowanie technologii przyjaznych środowisku.

Działalność społeczna

Wspieramy wiele projektów z zakresu rozwoju kultury i sztuki oraz edukacji młodych i zdolnych ludzi. Angażujemy się w akcje charytatywne mające na celu pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Działania te podejmowane są zarówno pod patronatem naszej firmy, jak i organizowane indywidualnie przez naszych pracowników. Od lat jednoczymy się w akcji „Szlachetna Paczka”. Dofinansowujemy zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Aktywnie wspieramy drużyny sportowe w tym, żeglarskie i kitesurfingowe.

biznes02
biznes03

Ekologia

Odpowiedzialnie i świadomie kształtujemy relacje między prowadzeniem biznesu, a troską o środowisko naturalne. Prowadzimy badania, analizujemy swój wpływ na przyrodę oraz realizujemy zadania służące jego ochronie. Podnosimy kwalifikacje pracowników oraz ich świadomość związaną z minimalizacją negatywnego wpływu na środowisko.

Ludzie z pasją

Pracownicy Etisoftu to ludzie z pasjami i zainteresowaniami, które rozwijają w wolnym czasie. W naszej firmie można spotkać zagorzałych sportowców, fanatyków roweru, biegania, wspinaczki górskiej, żeglarzy, surferów, czy też muzyków bluesowych. Etisoft wspiera ich w osiąganiu swoich celów, tworząc własną drużynę piłkarską, grupę rowerową i kitesurfingową.

 
Joanna
Joanna
Ludzie z pasją
Zawodowo grafik komputerowy. Prywatnie entuzjastka ekstremalnych sportów wodnych, członkini ETISOFT Kitesurfing Team.
Krzysztof
Krzysztof
Ludzie z pasją
Na co dzień pracuje w dziale handlowym Etisoft Kraków, a wolnych chwilach gra na klarnecie w zespole LajkFolk.
Krzysztof
Krzysztof
Ludzie z pasją
Zawodowo product manager, pracownik działu badań i rozwoju. Prywatnie natomiast wulkan energii - entuzjasta: wspinaczki wysokogórskiej i skałkowej oraz jazdy na rowerze.
Krzysztof
Krzysztof
Ludzie z pasją
W pracy prowadzi projekty organizacyjno-informatyczne dla firmy i jej klientów. Wolny czas spędza na bieganiu, jeździe na rowerze, tai-chi, nurkowaniu, wycieczkach górskich, nartach biegowych i wielu innych dyscyplinach.  
Ola
Ola
Ludzie z pasją
Pracuje w dziale obsługi klientów zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, rozwiązuje wszystkie trudne zadania. Czas wolny spędza aktywnie; rower, żeglarstwo, kitesurfing to jej pasje.
Olimpia
Olimpia
Ludzie z pasją
Olimpia jest kierownikiem działu administracyjnego, na co dzień zajęta wieloma sprawami. W wolnych chwilach jeździ konno.
Przemysław
Przemysław
Ludzie z pasją
Zawodowo grafik komputerowy/technolog. Prywatnie bluesman, gitarzysta, współzałożyciel zespołów Black Amber oraz Around The Blues. Występował na największych festiwalach bluesowych w Polsce.