SPECJALISTA DS. WIZJI MASZYNOWEJ – PROGRAMISTA SYSTEMÓW WIZYJNYCH

Etisoft Smart Solutions to firma inżynieryjna tworząca nowoczesne rozwiązania i usługi dla logistyki i przemysłu, w oparciu o technologie Industry 4.0. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z dziedziny automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych przy użyciu autonomicznych pojazdów mobilnych własnej konstrukcji (IntraBot Lift 550) oraz systemów wizyjnych zintegrowanych z układami automatyki i robotyki.

 

Znaczną częścią działalności Etisoft Smart Solutions są projekty R&D, które mają na celu stworzenie nowych produktów – od koncepcji po wdrożenie rynkowe. Profesjonalnie wdrażamy innowacyjne projekty u wymagających, globalnych klientów, zachowując przy tym kulturę i luźną atmosferę w pracy.

 

Jeśli nie lubisz się nudzić, chcesz brać udział w projektach, które służą tworzeniu czegoś zupełnie nowego. Zaaplikuj. 

Miejsce pracy:

 • Gliwice

Twoje zadania:

 • realizacja projektów z zakresu wizji maszynowej we współpracy z pozostałymi działami, dostawcami oraz klientami,
 • współtworzenie prototypów systemów mających na celu poszerzenie portfolio produktowe firmy,
 • tworzenie dokumentacji technicznej.

 

Oczekujemy od Ciebie:

 • minimum rocznego doświadczenia w pracy z systemami wizyjnymi,
 • praktycznej umiejętności doboru i konfiguracji kamer, oświetlenia oraz elementów związanych z analizą obrazu do konkretnej aplikacji,
 • znajomości zagadnień związanych z algorytmiką przetwarzania obrazu,
 • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 • sumienności i umiejętności analitycznego myślenia.

 

Mile widziane:

 • znajomość systemu wizyjnego Adaptive Vision Studio (Aurora Vision Studio),
 • uprawnienia SEP.

 

Oferujemy:

 • Możliwość zdobywania doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, możliwość realizacji swoich pomysłów,
 • Możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w fabrykach najbardziej renomowanych producentów na świecie,
 • Umowę o pracę, kartę MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
 • Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,
 • Liczne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe, aktywnie działające teamy sportowe: rowerowy, biegowy, narciarski, wędkarski (i wciąż powstają nowe!).

 

Jeśli chciałbyś lepiej poznać naszą firmę, kulturę pracy i dowiedzieć się szczegółów dot. oferty – skontaktuj się z nami.

 

My. Etisoft Smart Solutions. Designer. Producer. Integrator. R&D Center.

 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami./ We kindly inform you that we will contact only selected candidates.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy aby nie aplikować.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:/On the application documents, please include the consent clause for the processing of personal data with the following content:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. oraz Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Aplikuj
Back to top