Produkty

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shipping

etiSZOP – Zarządzanie procesami

To system klasy MES wspomagający bieżące zarządzanie procesami produkcyjnymi. Jest platformą, która koordynuje procesy produkcyjne i logistyczne, od przyjęcia surowca od dostawcy do wysyłki gotowego produktu do klienta. Wykorzystując nowoczesne systemy oznaczeń system etiSZOP umożliwia znakowanie surowców, półproduktów i (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-shippingobszar-warehouse

etiSTOCK – Magazyn konsygnacyjny RFID

To system do zarządzania magazynem konsygnacyjnym, który na bieżąco monitoruje jego stan oraz sygnalizuje dostawcy potrzebę uzupełnienia braków. Zastosowanie etykiet identyfikacyjnych RFID do oznaczania jednostek logistycznych pozwala na kontrolę stanów i rejestrację przyjęć oraz wydań produktów z magazynu w czasie rzeczywistym. Produkty przechowywane (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturing

Audytor APS

System, który automatyzuje proces przeprowadzania audytów w przedsiębiorstwie. Jest narzędziem, które optymalizuje działania audytowe, między innymi w zakresie zarządzania infrastrukturą, procesów produkcyjnych, BHP, metodyki 5S. Audytor APS pozwala zaplanować, stworzyć harmonogram audytów oraz umożliwia przeprowadzenie odpowiedniego audytu według (...)

Czytaj więcej Zapytanie
Back to top