etiLABEL – projektowanie etykiet

etiLABEL – projektowanie etykiet – oprogramowanie do projektowania i do obsługi drukarek do etykiet. Umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie wzorców etykiet zawierających kody kreskowe i kody 2D, grafiki, datę, teksty. Pozwala na automatyczne nadawanie numerów seryjnych, obsługę baz danych oraz kodowanie etykiet zawierających znaczniki RFID. Wykorzystując wbudowany język drukarki umożliwia pełną kontrolę nad przesyłanymi do druku danymi. etiLABEL to profesjonalne narządzie przystosowane do obsługi drukarek termicznych, termotransferowych i inkjet wiodących producentów: Citizen, Zebra, TSC, Printronix, Honeywell, Sato, Toshiba-Tec, Avery Dennison, Godex. Program etiLABEL jest dostępny w 5 wersjach: Lite, Basic, Standard, Medio i Professional. Wersje różnią się między sobą funkcjonalnością i przeznaczone dla różnych grup użytkowników o odmiennych potrzebach.  Sprawdź, która wersja programu jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. W dowolnym momencie możliwy jest zakup wyższej wersji oprogramowania.

Pobierz DEMO

 • prosta obsługa i przyjazny interfejs
 • możliwość druku z baz danych
 • wielojęzyczność
 • możliwość współpracy z panelem dotykowym

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse
Zapytanie ofertowe

Program do tworzenia etykiet etiLABEL

etiLABEL to profesjonalny program do projektowania i drukowania etykiet samoprzylepnych. Autorskie oprogramowanie stworzone przez Etisoft pozwala samodzielnie przygotować wzorce do wydruku. Wybierz program od sprawdzonego dostawcy i twórz etykiety dopasowane do Twoich potrzeb!

etiLABEL – profesjonalny program do projektowania i drukowania etykiet samoprzylepnych

etiLABEL to oprogramowanie do projektowania i obsługi drukarek do etykiet pozwalające w łatwy i szybki sposób przygotować wzorce etykiet zawierających kody kreskowe i kody 2D, grafiki, datę oraz teksty. Nasz program do etykiet umożliwia także automatyczne nadawanie numerów seryjnych, obsługę baz danych oraz kodowanie etykiet zawierających znaczniki RFID. Wbudowany język drukarki daje pełną kontrolę nad przesyłanymi do druku danymi. Intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z oprogramowania jest łatwe dla każdego użytkownika.

Program do drukowania etykiet samoprzylepnych etiLABEL jest przystosowany do obsługi drukarek termicznych i termotransferowych firm Citizen, Zebra, TSC, Printronix, Honeywell, Sato, Toshiba-Tec, Avery Dennison a także kolorowych drukarek inkjetowych Epson.

Co oferuje program do projektowania i wydruku etykiet?

Oprogramowanie etiLABEL pozwala stworzyć wzorce do wydruku zawierające zmienne dane w postaci tekstu, grafiki, daty, kodu kreskowego czy kodu 2D. Narzędzie umożliwia automatyczne nadawanie numerów seryjnych, co eliminuje konieczność przygotowywania każdej etykiety z osobna.

Program do projektowania i druku etykiet umożliwia:

 • tworzenie napisów czcionkami True Type® i czcionkami systemowymi drukarki
 • wstawianie kodów kreskowych i kodów dwuwymiarowych 2D
 • rysowanie prostych kształtów, ramek
 • automatyczne wstawianie danych z bazy Excell
 • wstawianie grafik i logotypów tworzonych przez użytkownika
 • kodowanie znaczników RFID
 • dodawanie kolejnych numerów na etykietach – automatyczny numerator
 • wstawianie aktualnej daty i godziny

Darmowy program do drukarek etykiet

etiLABEL jest dostępny w 5 wersjach: Lite, Basic, Standard, Medio i Professional. Wersje różnią się między sobą funkcjonalnością i przeznaczone dla różnych grup użytkowników o odmiennych potrzebach. W dowolnym momencie możliwy jest zakup wyższej wersji oprogramowania.

Sprawdź, która wersja programu jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia

etiLABEL Lite to najprostsza wersja programu. Przy zakupie drukarki do etykiet dowolnej marki w firmie Etisoft lub sklepie internetowym Etisoft otrzymujesz bezpłatną wersję programu etiLABEL Lite. Darmowa wersja oprogramowania etiLABEL Lite umożliwia:

 • tworzenie etykiet z tekstem i grafikami w formacie bmp
 • wstawianie i przesuwanie myszką komponentów
 • druk kodów kreskowych: 39, 93, 2z5, 2z5 z sumą kontrolną, EAN 8 / 13, 128
 • wprowadzanie parametrów druku: liczba etykiet, temperatura druku, szybkość druku
 • zmianę trybu odrywania, obcinania, odklejania
 • wstawianie numeracji w tekście drukarkowym (ABC) i kodzie kreskowym
 • druk przez porty lokalne (USB, LPT, COM)
 • obsługę etykiet po wydruku – odrywanie, obcinanie, nawijanie, odklejanie
 • dostęp do narzędzi drukarki (kalibracja czujnika materiału, wydruk testowy)

Program do tworzenia etykiet samoprzylepnych – gdzie warto go wykorzystać?

Program etiLABEL przeznaczony jest do projektowania etykiet zgodnie z indywidualnymi potrzebami, niezależnie od tego, czy potrzebujemy drukować małe ilości etykiet czy duże nakłady ze zmiennymi informacjami. Narzędzie sprawdzi się jako program do tworzenia i drukowania:

 • etykiet identyfikacyjnych
 • tabliczek znamionowych
 • etykiet informacyjnych
 • etykiet inwentarzowych
 • etykiet logistycznych GS1
 • etykiet adresowych
 • wszywek i metek tekstylnych
 • kartoników cenowych

etiLABEL to też doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie niezależność w kwestii projektów etykiet. Samodzielnie przygotowany wzorzec etykiet może zostać zapisany i ponownie wykorzystany w przyszłości. Jeżeli więc pragniesz samodzielnie tworzyć etykiety samoprzylepne, program etiLABEL pozwoli Ci kreować nowe projekty w szybki i łatwy sposób.

Program do tworzenia etykiet – najważniejsze korzyści

 • etiLABEL to proste w obsłudze narzędzie do samodzielnego druku etykiet. Przyjazny interfejs i możliwość współpracy z panelem dotykowym umożliwiają łatwą pracę z programem nawet początkującym użytkownikom.
 • Zastosowana technologia WYSIWYG (ang. What You See Is What You Get („co widzisz, to dostajesz”) pozwala wiernie odtwarzać na drukarce widok etykiety wyświetlany na ekranie, dzięki temu po wydruku nie ma niespodzianek. Etykiety drukowane są bez pomyłek.
 • Oprogramowanie ma wbudowane wszystkie popularne kody kreskowe i kody dwuwymiarowe. Wybierając z listy nazwę kodu i wpisując swoje dane można szybko stworzyć własne etykiety z kodem kreskowym.
 • Łatwe i szybkie przygotowanie etykiet, to także możliwość drukowania na żądanie wg potrzeb bez konieczności robienia zapasów magazynowych.
 • Jeśli potrzebujesz mieć więcej funkcji projektowania i druku etykiet, w każdej chwili możesz dokupić wyższą wersję oprogramowania.

etiLABEL – autorskie rozwiązanie do projektowania etykiet od Etisoft!

etiLABEL to autorski program do projektowania etykiet stworzony przez firmę Etisoft. Nasz zespół ekspertów cały czas pracuje nad tym, aby dostosowywać program do nowych urządzeń i rozwijać jego funkcjonalności w zmieniającej się rzeczywistości.

Szukasz rozwiązania, które umożliwi łatwe i szybkie drukowanie etykiet samoprzylepnych?

Zadzwoń i zapytaj, którą wersję oprogramowania najlepiej wybrać!

Dowiedz się więcej o tym produkcie:

drukarki TSC w ofercie Etisoft

Drukarki TSC w ofercie Etisoft

18 paź 2022 - Arkadiusz Krużycki

Producent drukarek, firma TSC na rynku jest obecna od ponad 20 lat. W Polsce ta tajwańska firma powoli, ale skutecznie buduje swoją pozycję, stając na równi z innymi wiodącymi markami. […]

Przeczytaj
screen printing house

Sitodruk w przemyśle RTV i AGD cz. 2.

16 wrz 2022 - Mateusz Skowron

W pierwszej części artykułu poświęconemu sitodrukowi skupiłem się głównie na płytach czołowych i panelach kontrolnych.  W Grupie Etisoft stanowią one istotną część wszystkich produktów wykorzystujących wspomnianą technikę sitodruku. Skoro wiemy […]

Przeczytaj
z czego składa się system wizyjny

Z czego składa się system wizyjny?

23 cze 2022 - Adam Wolski

Intensywny rozwój rynków przemysłowych sprawia, iż coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w systemy wizyjne. Wykorzystanie specjalistycznych kamer na liniach produkcyjnych jest podyktowane zwiększonymi wymogami jakościowymi, chęcią poprawy wydajności i wyeliminowania wad. […]

Przeczytaj
cena systemu AGV/AMR

Cena systemu AGV/AMR. Co na nią wpływa?

12 kwi 2022 - Marcin Młodożeniec

Wydajność, a cena systemu AGV/AMR To jeden z kluczowych czynników wpływających na cenę systemu. Liczba jednostek logistycznych, które muszą być dostarczone w jednostce czasu determinuje większość parametrów systemu. Roboty mogą […]

Przeczytaj

Sitodruk w branży AGD

8 mar 2022 - Mateusz Skowron

Sitodruk jako technika druku posiada szerokie zastosowywanie w wielu gałęziach przemysłu. Jednym z przykładów jest wcześniej omawiana branża automotive i adaptowane do jej potrzeb nasze płyty czołowe dla wielu modeli […]

Przeczytaj
intralogistic system

Wózki samojezdne AGV – wdrożenie w 7 krokach

18 lut 2022 - Magdalena Adamczak

Decyzja o rozpoczęciu inwestycji w zakładach produkcyjnych zawsze jest ukierunkowana na co najmniej jeden z czterech celów biznesowych przedsiębiorstwa: System intralogistyczny oparty o roboty AGV/AMR (wózki samojezdne AGV) korzystnie wpływa […]

Przeczytaj
automatic label applicator

Etykieciarka przemysłowa i 5 korzyści z jej stosowania

15 lut 2022 - Michał Wąs

Automatyczna etykieciarka przemysłowa to urządzenie umożliwiające oznakowanie produktów czy opakowań zbiorczych etykietą pełniącą rolę nośnika informacji. Zautomatyzowanie tego procesu ma pozytywny wpływ na jakość oraz wydajność pracy zakładów przemysłowych. W […]

Przeczytaj
drukarki z weryfikatorem kodów

Drukarki z weryfikatorem kodów kreskowych

11 lut 2022 - Marek Gaweł

Druk etykiet samoprzylepnych z kodem kreskowym z pozoru wydaje się prostym zadaniem. Drukarki do etykiet przemysłowych i oferowane przez nich opcje sprawiają, że użytkownik zastanawia się nad parametrami technicznymi urządzenia. […]

Przeczytaj
autonomiczne roboty mobilne

Czego potrzebują autonomiczne roboty mobilne

26 paź 2021 - Olaf Dudek

System intralogistyczny to coś więcej niż flota robotów AGV. To cały ekosystem produkcyjny, który potrzebuje infrastruktury, by wykorzystać cały potencjał drzemiący w automatyzacji intralogistyki. Jak się w nim odnajdują autonomiczne […]

Przeczytaj

Drukarka etykiet – kiedy ją wymienić?

2 wrz 2021 - Marek Gaweł

Drukarka etykiet – odpowiedz na cztery pytania, zanim zdecydujesz się na zakup nowej Drukarka etykiet to urządzenie, bez którego pracy nie wyobraża sobie większość przedsiębiorstw. Nazywana jest również drukarką kodów kreskowych. […]

Przeczytaj
czytnik RFID

Jaki czytnik RFID wybrać

2 sie 2021 - Dariusz J. Kawecki

Decydując się na zastosowanie technologii RFID prędzej, czy później staniemy przed koniecznością wyboru czytnika RFID. Choć określenie to nie w pełni oddaje możliwości tego typu urządzeń to pozostaniemy przy nim, […]

Przeczytaj
etykiety samoprzylepne, druk na żądanie

Druk samoprzylepnych etykiet na żądanie

2 lip 2021 - David Woetmann

Zwiększona wydajność, niższe koszty i znacznie lepsze zarządzanie zasobami – to z pewnością oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Rozwiązanie, które umożliwia druk etykiet na żądanie w dokładnie zaplanowanych ilościach, dostosowanych do liczby […]

Przeczytaj
panele membranowe

Panele membranowe

8 cze 2021 - Tomasz Gałecki

Panele membranowe, inaczej zwane klawiaturami foliowymi lub membranowymi to podstawowy element większości maszyn, bądź urządzeń elektronicznych. Stosuje się je głównie jako panele operatorskie i odpowiadają za interakcję użytkownika z maszyną. […]

Przeczytaj

Czytnik kodów kreskowych – nowa seria Honeywell

4 cze 2021 - Marek Gaweł

Trudne środowisko magazynowe oraz produkcyjne wymaga stosowania narzędzi niezawodnych oraz ponadprzeciętnych. Najczęściej spotykane problemy związane ze skanowaniem kodów kreskowych w tych obszarach przedsiębiorstwa to słabej jakości wydruki, uszkodzone czytniki kodów […]

Przeczytaj
systemy etykietujące, znakowanie etykiet logistycznych, aplikacja etykiet logistycznych, aplikator etykiet logistycznych, etykiety logistyczne, etykiety producent, etykieciarka automatyczna, maszyny etykietujące, maszyna etykietująca, etykieciarka przemysłowa

Aplikator etykiet logistycznych – jak znakować palety?

18 mar 2021 - Michał Wąs

Znakowanie palet i innych opakowań zbiorczych etykietami logistycznymi (wydrukowanymi na nabiurkowej drukarce termotransferowej lub laserowej) i następnie ich ręczne naklejanie można w łatwy sposób zautomatyzować. Działania te mogą wesprzeć systemy aplikujące, takie jak aplikator etykiet […]

Przeczytaj
etykiety na śrubki i wkręty

Kolorowe etykiety na śrubki i wkręty

27 lis 2020 - Marek Gaweł

Druk kolorowych etykiet na żądanie w produkcji i dystrybucji elementów złącznych Rosnąca popularność produktów personalizowanych, limitowanych czy unikalnych sprawia, że coraz częściej poszukujemy rozwiązań elastycznych i takich, które samodzielnie wdrożymy […]

Przeczytaj
Back to top