Audyt CSR w Etisofcie z najwyższą notą od Thule!

29 lis 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Biznes posiada wielką moc zmieniania świata na lepsze. W Etisofcie nie tylko w to wierzymy, ale także na co dzień podejmujemy realne działania, aby tak się stało. Za nami audyt naszych działań CSR-owych przeprowadzony przez firmę Thule, naszego wieloletniego partnera biznesowego, producenta sprzętu i outdorowych rozwiązań.

W Etisofcie był to kolejny w historii audyt CSR Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Z radością informujemy, że otrzymaliśmy najwyższą z możliwych ocenę A!

Audyt CSR to dla organizacji szansa na niezależną, zewnętrzną weryfikację tego co i jak robi. Dążenie do profesjonalizacji działań dobrze służy zarówno naszym klientom, otoczeniu społecznemu, jak  i naszym pracownikom oraz współpracownikom. Podejmowane przez Etisoft działania CSR-owe są tożsame z misją firmy, zdefiniowaną jako „Bezpieczna współpraca – ciągły rozwój”.

Adrian Udot, SQA Specialist, Region Europe & ROW:, Region Europe & ROW, Thule Sp. z o.o.:

„Strategicznym punktem dla grupy Thule jest współpraca z dostawcami odpowiedzialnymi społecznie.
Dlatego regularnie audytujemy naszych dostawców z najwyższą starannością, w oparciu o przyjęte standardy CSR.

Audyt w Etisoft Sp. z o.o. przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Przedstawiciele poszczególnych obszarów współpracowali w każdym obszarze związanym z agendą audytu.

W ciągu dwóch dni kontrolnych zweryfikowano reprezentatywną próbę dokumentów i procedur związanych z bezpieczeństwem środowiska pracy, zarządzaniem zasobami ludzkimi, ochroną środowiska i gospodarką odpadami.
Nie stwierdzono istotnych naruszeń norm. Wszelkie drobne niespójności i zidentyfikowane obszary wymagające poprawy zostały wymienione i zatwierdzone przez kierownictwo firmy.

Wynik audytu potwierdza, że Etisoft jest firmą odpowiedzialną społecznie”.

Dziękujemy za docenienie naszych starań dla biznesu, środowiska i pracowników. Cieszymy się, że razem z naszymi partnerami z firmy Thule cenimy i propagujemy te same wartości.

Podobne artykuły

Back to top