Produkty

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Panele membranowe

Panele membranowe nazywane także klawiaturami membranowymi lub foliowymi są nieodzownym elementem nowoczesnych urządzeń elektronicznych i maszyn. Wykorzystuje się je głównie jako panele operatorskie do różnego rodzaju elektroniki użytkowej. Panele membranowe składają się z kilku warstw, są cienkie a zarazem bardzo trwałe. Wierzchnia warstwa jest najczęściej wytwarzana z transparentnej folii poliwęglanowej, (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-electronics

Panele kontrolne

Panele kontrolne potocznie nazywane window panelami, to elementy wbudowane w przednią część urządzeń elektronicznych i sprzętów AGD. Pełnią one istotną funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim służą do sterowania całym urządzeniem. Ich zadaniem jest w estetyczny i czytelny sposób przedstawić użytkownikowi aktualny status oraz parametry pracy urządzenia. Panele kontrolne produkowane są (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-electronics

Płyty czołowe

Płyty czołowe nazywane też panelami frontowymi czy panelami dekoracyjnymi są ważnym elementem obudowy - informują użytkowników o podstawowych funkcjach urządzenia i ułatwiają jego obsługę. Odpowiedni nadruk w postaci grafiki, tekstu czy piktogramów pozwala w prosty sposób sterować urządzeniem. W zależności od typu urządzeń i funkcji jaką mają pełnić, płyty czołowe (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe
Back to top