Produkty

Zastosowanie

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-shippingobszar-office

Drukarki do etykiet

Drukarki termiczne i termotransferowe należą obecnie do najpopularniejszych urządzeń do drukowania etykiet w wielu branżach. Technologia druku polega na punktowym podgrzewaniu barwnika znajdującego się w taśmie termotransferowej i przenoszeniu go na przesuwające się pod głowicą etykiety. Technologia termotransferowa pozwala drukować na różnorodnym podłożu - etykietach papierowych, foliowych, materiałach tekstylnych czy (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Terminale danych

Bezprzewodowe, przenośne urządzenia wykorzystywane do zbierania i przetwarzania danych w trakcie realizacji procesów w obszarach produkcji, logistyki i w magazynie. Terminale danych to urządzania wyposażone w czytnik kodów, klawiaturę, dotykowy wyświetlacz, baterię oraz obudowę, która zapewnia poprawne działanie w trudnych warunkach przemysłowych i w trudnym środowisku. System Android wraz ze (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Czytniki kodów

Czytniki kodów paskowych to urządzenia przeznaczone do odczytu i dekodowania informacji zapisanej w postaci kodu kreskowego lub kodu 2D.  Obecnie produkowane są czytniki z laserowym modułem skanującym oraz w technologii cyfrowej imager. Skanery typu area imager rejestrują obraz (kod kreskowy i kod 2D) podobnie jak aparaty cyfrowe a następnie, przy (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shipping

Drukarki z weryfikatorem kodów

Drukarki etykiet z weryfikatorem kodów to urządzenia, które automatycznie kontrolują poprawność drukowania kodów na etykietach. Weryfikator kodów kreskowych i kodów 2D jest zintegrowany z drukarką termotransferową, dzięki temu weryfikuje i zatwierdza poprawność kodów w już trakcie wydruku etykiet. Dane wydrukowane na etykiecie są sprawdzane pod kątem zgodności z danymi wysłanymi (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Tablety przemysłowe

Tablety przemysłowe to nowoczesne, wzmocnione urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach, w których występuje duże zapylenie i zmiany temperatur. Wyposażone w czytnik kodów kreskowych, czytnik RFID, komunikację bezprzewodową ułatwiają pracę w magazynach, logistyce i w obszarze produkcyjnym. Wykorzystywane są do rejestracji danych, śledzenia przepływu wyrobów, operacji przyjęć i inwentaryzacji towarów. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-office

Drukarki do etykiet kolorowych

Drukarki inkjetowe i laserowe umożliwiają drukowanie kolorowych etykiet i zmiennych informacji na żądanie - czyli bez przygotowywania matryc. Dzięki nim producenci  i sprzedawcy detaliczni mogą drukować wysokiej jakości naklejki kolorowe wedle potrzeb. Samodzielny wydruk etykiet kolorowych z dowolną grafiką pozwala zmniejszyć koszty związane z utrzymywaniem stanów magazynowych kolorowych etykiet. Dodatkową (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-office

Drukarki do kart

Urządzenia wykorzystywane do drukowania i kodowania plastikowych kart identyfikacyjnych lub kart dostępu. Drukarki te umożliwiają druk w pełnej palecie kolorów wykorzystując technologię termosublimacyjną oraz nadruk monochromatyczny przy technologii termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane przez działy administracji, w firmach czy instytucjach, w których funkcjonuje system kontroli czasu pracy, autoryzacji dostępu dla pracowników i (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Nawijarki etykiet

Uniwersalne urządzenia umożliwiające nawinięcie wcześniej zadrukowanych etykiet na rolki o dowolnej średnicy gilzy i w określonej ilości. Nawijarki etykiet są idealnym rozwiązaniem w obszarze produkcji w tzw. „printing roomach”, gdzie wraz z drukarką do etykiet stanowią prosty ciąg technologiczny. Pozwala on na przygotowanie etykiet w rolkach wymaganych na dalszych etapach (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shipping

Dyspensery

Urządzenie, które odkleja etykiety od podkładu w celu ułatwienia ich pobrania przez operatora i ręcznej aplikacji etykiety na produkt. Dyspensery (podajniki) etykiet wyposażone są w czujnik, który gwarantuje kolejne wysunięcie etykiety po pobraniu wcześniejszej. Zastosowanie dyspenserów na liniach produkcyjnych przyspiesza proces manualnej aplikacji etykiety, nawet gdy operator ma obowiązek pracy (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Aplikatory ręczne

Proste w obsłudze urządzenia wykorzystywane do aplikacji bezpośrednio na opakowanie produktu wcześniej zadrukowanych etykiet. Ułatwiają i przyspieszają proces naklejania etykiet konfekcjonowanych w rolkach. W ofercie aplikatory Towa. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe
Back to top