Produkty

Zastosowanie

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-shippingobszar-office

Drukarki do etykiet

Drukarki termiczne oraz drukarki termotransferowe należą obecnie do najpopularniejszych urządzeń do drukowania etykiet i oznaczeń w wielu branżach. Technologia druku polega na podgrzewaniu przesuwającego się pod głowicą drukarki materiału: w przypadku drukarek termicznych papieru ze specjalną powłoką, a drukarek termotransferowych - taśmy z barwnikiem, który jest transferowany na powierzchnię etykiety. (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Terminale danych

Bezprzewodowe, przenośne urządzenia wykorzystywane do zbierania i przetwarzania danych w trakcie realizacji procesów w obszarach produkcji, logistyki i w magazynie. Terminale danych to urządzania wyposażone w czytnik kodów, klawiaturę, dotykowy wyświetlacz, baterię oraz obudowę, która zapewnia poprawne działanie w trudnych warunkach przemysłowych i w trudnym środowisku. System Android wraz ze (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Czytniki kodów

Urządzenia przeznaczone do odczytu i dekodowania informacji zapisanej w postaci kodu kreskowego lub kodu 2D. Dekodowanie wartości kodu zachodzi poprzez odczyt odbitej od kodu wiązki światła, jakie emituje czytnik. W zależności od wykorzystanego źródła światła czytniki mogą być laserowe lub diodowe, a w zależności od sposobu komunikacji z komputerem, przewodowe (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shipping

Weryfikatory kodów

Urządzenia przeznaczone do kontroli poprawności wydrukowanych etykiet, które zawierają kody kreskowe lub/ i oraz kody 2D. Weryfikator kodów to urządzenie zintegrowane z drukarką termotransferową, które pozwala na walidację wydrukowanych etykiet w trakcie lub zaraz po ich wydruku. W przypadku błędnie zweryfikowanych kodów etykieta zostaje oznaczona i wydrukowana ponownie. Weryfikatory kodów (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-office

Drukarki do etykiet kolorowych

Drukarki drukujące w technologii inkjet lub laserowej która pozwala na druk etykiet i oznaczeń w wysokiej rozdzielczości. Zaletą drukarek jest ich obsługa bezpośrednio z dostępnych programów graficznych, bez zbędnego ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowania produkcji. Drukarki do etykiet kolorowych znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach, gdzie zachodzi konieczność druku wielu rodzajów etykiet kolorowych (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-office

Drukarki do kart

Urządzenia wykorzystywane do drukowania i kodowania plastikowych kart identyfikacyjnych lub kart dostępu. Drukarki te umożliwiają druk w pełnej palecie kolorów wykorzystując technologię termosublimacyjną oraz nadruk monochromatyczny przy technologii termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane przez działy administracji, w firmach czy instytucjach, w których funkcjonuje system kontroli czasu pracy, autoryzacji dostępu dla pracowników i (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Nawijarki etykiet

Uniwersalne urządzenia umożliwiające nawinięcie wcześniej zadrukowanych etykiet na rolki o dowolnej średnicy gilzy i w określonej ilości. Nawijarki etykiet są idealnym rozwiązaniem w obszarze produkcji w tzw. „printing roomach”, gdzie wraz z drukarką do etykiet stanowią prosty ciąg technologiczny. Pozwala on na przygotowanie etykiet w rolkach wymaganych na dalszych etapach (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shipping

Dyspensery

Urządzenie, które odkleja etykiety od podkładu w celu ułatwienia ich pobrania przez operatora i ręcznej aplikacji etykiety na produkt. Dyspensery (podajniki) etykiet wyposażone są w czujnik, który gwarantuje kolejne wysunięcie etykiety po pobraniu wcześniejszej. Zastosowanie dyspenserów na liniach produkcyjnych przyspiesza proces manualnej aplikacji etykiety, nawet gdy operator ma obowiązek pracy (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Aplikatory ręczne

Proste w obsłudze urządzenia wykorzystywane do aplikacji bezpośrednio na opakowanie produktu wcześniej zadrukowanych etykiet. Ułatwiają i przyspieszają proces naklejania etykiet konfekcjonowanych w rolkach. W ofercie aplikatory Towa. (...)

Czytaj więcej Zapytanie
Back to top