Produkty

Zastosowanie

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-shippingobszar-office

Drukarki do etykiet

Drukarki termiczne oraz drukarki termotransferowe należą obecnie do najpopularniejszych urządzeń do drukowania etykiet i oznaczeń w wielu branżach. Technologia druku polega na podgrzewaniu przesuwającego się pod głowicą drukarki materiału: w przypadku drukarek termicznych papieru ze specjalną powłoką, a drukarek termotransferowych - taśmy z barwnikiem, który jest transferowany na powierzchnię etykiety. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Terminale danych

Bezprzewodowe, przenośne urządzenia wykorzystywane do zbierania i przetwarzania danych w trakcie realizacji procesów w obszarach produkcji, logistyki i w magazynie. Terminale danych to urządzania wyposażone w czytnik kodów, klawiaturę, dotykowy wyświetlacz, baterię oraz obudowę, która zapewnia poprawne działanie w trudnych warunkach przemysłowych i w trudnym środowisku. System Android wraz ze (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Czytniki kodów

Urządzenia przeznaczone do odczytu i dekodowania informacji zapisanej w postaci kodu kreskowego lub kodu 2D. Dekodowanie wartości kodu zachodzi poprzez odczyt odbitej od kodu wiązki światła, jakie emituje czytnik. W zależności od wykorzystanego źródła światła czytniki mogą być laserowe lub diodowe, a w zależności od sposobu komunikacji z komputerem, przewodowe (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shipping

Drukarki z weryfikatorem kodów

Drukarki etykiet z weryfikatorem kodów to urządzenia, które automatycznie kontrolują poprawność drukowania kodów na etykietach. Weryfikator kodów kreskowych i kodów 2D jest zintegrowany z drukarką termotransferową, dzięki temu weryfikuje i zatwierdza poprawność kodów w już trakcie wydruku etykiet. Dane wydrukowane na etykiecie są sprawdzane pod kątem zgodności z danymi wysłanymi (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-office

Drukarki do etykiet kolorowych

Drukarki drukujące w technologii inkjet lub laserowej która pozwala na druk etykiet i oznaczeń w wysokiej rozdzielczości. Zaletą drukarek jest ich obsługa bezpośrednio z dostępnych programów graficznych, bez zbędnego ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowania produkcji. Drukarki do etykiet kolorowych znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach, gdzie zachodzi konieczność druku wielu rodzajów etykiet kolorowych (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-office

Drukarki do kart

Urządzenia wykorzystywane do drukowania i kodowania plastikowych kart identyfikacyjnych lub kart dostępu. Drukarki te umożliwiają druk w pełnej palecie kolorów wykorzystując technologię termosublimacyjną oraz nadruk monochromatyczny przy technologii termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane przez działy administracji, w firmach czy instytucjach, w których funkcjonuje system kontroli czasu pracy, autoryzacji dostępu dla pracowników i (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Nawijarki etykiet

Uniwersalne urządzenia umożliwiające nawinięcie wcześniej zadrukowanych etykiet na rolki o dowolnej średnicy gilzy i w określonej ilości. Nawijarki etykiet są idealnym rozwiązaniem w obszarze produkcji w tzw. „printing roomach”, gdzie wraz z drukarką do etykiet stanowią prosty ciąg technologiczny. Pozwala on na przygotowanie etykiet w rolkach wymaganych na dalszych etapach (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shipping

Dyspensery

Urządzenie, które odkleja etykiety od podkładu w celu ułatwienia ich pobrania przez operatora i ręcznej aplikacji etykiety na produkt. Dyspensery (podajniki) etykiet wyposażone są w czujnik, który gwarantuje kolejne wysunięcie etykiety po pobraniu wcześniejszej. Zastosowanie dyspenserów na liniach produkcyjnych przyspiesza proces manualnej aplikacji etykiety, nawet gdy operator ma obowiązek pracy (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Aplikatory ręczne

Proste w obsłudze urządzenia wykorzystywane do aplikacji bezpośrednio na opakowanie produktu wcześniej zadrukowanych etykiet. Ułatwiają i przyspieszają proces naklejania etykiet konfekcjonowanych w rolkach. W ofercie aplikatory Towa. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe
Back to top