Zastosowania etykiet w branżach

Wskaż swoją branżę

Nie odnalazłeś swojej branży?

Dział produkcji

Dla działów produkcji i utrzymania ruchu dostarczamy sprawdzone rozwiązania, które usprawniają zarządzanie procesami  i zwiększają efektywność realizowanych działań. W ofercie znajdują się oznaczenia samoprzylepne, etykiety RFID, urządzenia AutoID, systemy intralogistyczne i systemy automatycznej kontroli jakości.

Zobacz produkty
production

Dział jakości

Głównym zadaniem działów jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym jest kontrola wyrobu na różnych etapach jego powstawania. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zwiększające efektywność i zmniejszające koszty kontroli jakości, oszczędzające czas pracy audytorów i etykiety jakościowe. Zobacz jak funkcjonują nowoczesne systemy kontroli wizyjnej i aplikacje do przeprowadzania audytów.

Zobacz produkty

Magazyn i logistyka

Nowoczesny magazyn i sprawnie funkcjonująca logistyka przedsiębiorstwa opierają się na automatyzacji procesów oraz poprawnej identyfikacji produktów. Dla działów logistyki i magazynów oferujemy etykiety logistyczne  GS1, urządzenia AutoID, systemy wózków mobilnych AGV/AMR oraz oznaczenia i urządzenia RFID.

Zobacz produkty
magazyn logistyka etisoft magazyn automatyczny regały magazynowe

Dział R&D i laboratorium

Dla działów Badań i Rozwoju oferujemy kompleksowe rozwiązanie do znakowania próbek etykietami z kodem kreskowym. System etiCALLS wyposaża laboratoria i działy R&D w kompletny zestaw produktów i narzędzi do oznaczania materiału do badań, sprzętu laboratoryjnego, odczynników i dokumentów.

Zobacz produkty

Biuro i administracja

Dla biura i administracji oferujemy etykiety samoprzylepne, drukarki do etykiet i czytniki kodów kreskowych, które usprawniają inwentaryzację, zarządzanie środkami trwałymi i archiwami.

Zobacz produkty
Back to top