Bezpośrednio na produkt

Wskaż swoją branżę

Nie odnalazłeś swojej branży?

Produkcja

Specjalne wybrane i sprawdzone rozwiązania przeznaczone dla działów produkcji i utrzymania ruchu, które usprawnią zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie i zwiększą efektywność realizowanych działań. W ofercie znajdziesz m.in.: oznaczenia, etykiety RFID, urządzenia AutoID, systemy intralogistyczne, rozwiązania informatyczne i systemy automatycznej kontroli jakości.

Zobacz produkty
production

Jakość

Głównym zadaniem działów jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym jest kontrola wyrobu na różnych etapach jego powstawania. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zwiększające efektywność i zmniejszające koszty kontroli jakości, oszczędzające czas pracy audytorów i etykiety jakościowe. Zobacz jak funkcjonują nowoczesne systemy kontroli wizyjnej i aplikacje do przeprowadzania audytów.

Zobacz produkty

Magazyn i logistyka

Nowoczesny magazyn i sprawnie funkcjonująca logistyka przedsiębiorstwa opierają się na automatyzacji procesów, właściwej ich wizualizacji oraz poprawnej identyfikacji produktów i obszarów. Produkty dedykowane dla obszaru logistyki i magazynu to m.in.: etykiety zgodne z GS1, urządzenia AutoID, systemy wózków mobilnych AGV, tablice synoptyczne oraz oznaczenia RFID.

Zobacz produkty
magazyn logistyka etisoft magazyn automatyczny regały magazynowe

Laboratorium i R&D

Oznaczenia laboratoryjne wykorzystujące kody kreskowe lub 2D zapewniają szybką identyfikację próbek przygotowanych do badań i testów.  Proponowane rozwiązanie etiCALLS wyposaża laboratoria i działy R&D w kompletny zestaw produktów i narzędzi do oznaczania materiału do badań, sprzętu laboratoryjnego, odczynników i dokumentów.

Zobacz produkty

Biuro i administracja

Właściwa organizacja pracy biur i administracji upraszcza procedury zwiększając efektywność pracy. Standaryzuje i skraca procesy, pozwala zaoszczędzić czas, usprawnia komunikację, wizualizuje miejsce pracy i obowiązujące zasady. Etykiety, drukarki i czytniki to wsparcie osób odpowiedzialnych w firmach za administrację, inwentaryzację i zarządzanie środkami trwałymi, archiwa czy BHP.

Zobacz produkty
Back to top