Oferta dla Partnerów

Zapraszamy do współpracy firmy wdrożeniowe i integrujące, które działają w obszarach systemów IT, systemów Auto ID, automatyki i robotyki przemysłowej. Oferujemy współpracę partnerską integratorom, którzy są zainteresowani rozwojem i poszerzeniem zakresu swojej działalności o:

 • Drukarki etykiet i czytniki kodów kreskowych
 • Systemy RFID
 • Systemy kontroli wizyjnej
 • Systemy drukująco-aplikujące
 • Automatyczne aplikatory
 • Roboty mobilne AGV i AMR

Zapewniamy pełne wsparcie dla partnerów spółki w postaci szkoleń, analiz przedwdrożeniowych, materiałów eksploatacyjnych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Współpraca z Etisoft to stabilne warunki współpracy, bezpieczeństwo dostaw i gwarancja sukcesu.

Konsolidacja dostaw

Jako producent i dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji proponujemy program działań konsolidacyjnych obejmujący dostarczanie oznaczeń, urządzeń i systemów Auto ID. Program w oparciu o dokładne rozpoznanie potrzeb klienta pozwala na standaryzację wyrobów i oszczędności związane z ograniczeniem indeksów w poszczególnych lokalizacjach naszych klientów.

Dzięki ustaleniu jasnych reguł współpracy z jednym dostawcą, możliwe jest zmniejszeniu kosztów lub liczby wyrobów i uzyskanie oszczędności w wielu obszarach funkcjonowania. Wśród firm, które wdrożyły program konsolidacji dostaw, są czołowe koncerny z branży Automotive, przemysłu budowlanego, elektronicznego i spożywczego.

Indywidualne uzgodnienia

Pracujemy w oparciu o indywidualne uzgodnienia z klientami z różnych branż. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb odbiorców w celu zapewnienia ciągłości ich produkcji. Gwarantujemy:

 • uzgodniony model logistyczny obejmujący formę i częstotliwość dostaw
 • indywidualne podejście do sposobu pakowania i oznaczania przesyłek
 • optymalizację kosztów realizacji zamówień na dostawy etykiet
 • raportowanie w systemach klientów z możliwością automatyzacji procesu poprzez system EDI

Dostosowując się do branży, wykonujemy odpowiednie badania i testy w naszym laboratorium i przygotowujemy odpowiednią dokumentację, certyfikaty dostaw i świadectwa jakości.

Korzyści

 • zredukowana liczba dostawców
 • jasne reguły współpracy z jednym partnerem (uzgodniony model kosztowy, forecasty, RFQ, określony przekaz dokumentacji)
 • zmniejszenie liczby używanych wyrobów
 • dobór optymalnych rozwiązań dzięki doświadczeniu ekspertów
 • obniżenie kosztów jakościowych wynikających z używania niewłaściwych produktów
 • optymalizacja sposobu zamawiania gwarantująca zabezpieczenie dostaw
 • raporty pokazujące korzyści finansowe osiągnięte po konsolidacji są również zbiorem dokumentacji produktów (etiSTOCK)
 • zmniejszenie kosztów realizacji zamówień poprzez współpracę bazującą na elektronicznej wymianie danych (EDI).

Jakość

Wymagania jakościowe naszych odbiorców mobilizują nas do ciągłego doskonalenia procesów i produktów, a wdrożony w naszej Spółce Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001, IATF 16949 oraz ISO 14001 jest tylko potwierdzeniem tychże działań. W trakcie realizacji procesów produkcyjnych i logistycznych wykorzystujemy autorski system traceability, umożliwiający identyfikację materiałów, komponentów oraz oprzyrządowania  na każdym etapie produkcji, przy zachowaniu wysokiej jakości naszych wyrobów. Dbając również o zachowanie łańcucha kontroli dostaw w przemyśle drzewno – papierniczym uzyskaliśmy certyfikat FSC. Oznacza to, że zakup, przetwarzanie, handel wyrobami pochodzenia leśnego (np. etykiety papierowe ) odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi UE oraz że komponenty produkcyjne pochodzą tylko z legalnych źródeł. Ponadto, jesteśmy autoryzowanym dostawcą etykiet samoprzylepnych z certyfikatem UL, który umożliwia naszym odbiorcom sprzedaż swoich produktów oznaczonych etykietami na rynek amerykański i kanadyjski.

Posiadane certyfikaty

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie: opracowanie, wdrażanie, serwis systemów do znakowania i automatycznej identyfikacji, w tym: urządzenia, oprogramowanie, doradztwo techniczne oraz produkcja, handel wyrobami i materiałami eksploatacyjnymi do znakowania i montażu produktów

Certyfikat PN-EN ISO 14001:2015 w zakresie: opracowanie, wdrażanie, serwis systemów do znakowania i automatycznej identyfikacji, w tym: urządzenia, oprogramowanie, doradztwo techniczne oraz produkcja, handel wyrobami i materiałami eksploatacyjnymi do znakowania i montażu produktów

Certyfikat IATF 16949:2016 w zakresie: produkcja etykiet samoprzylepnych, elementów funkcjonalnych do znakowania, automatycznej identyfikacji, ochrony i montażu

Certyfikat FSC – w zakresie: zakup etykiet samoprzylepnych kategorii FSC Mix i papieru specjalnego przeznaczenia w kategorii FSC Mix, produkcja (system transferowy) wraz z procesem łączenia, cięcia i magazynowania realizowanym przez podwykonawcę oraz sprzedaż etykiet samoprzylepnych kategorii FSC Mix, papieru specjalnego przeznaczenia w kategorii FSC Mix i papieru do kopiowania, drukowania w kategoriach FSC Mix i FSC Recycled.

Certyfikat UL obejmuje poniższe programy:
PGAA pozwalający na nadruk oznaczeń UL na etykietach
PGJI2/PGJI8 dla etykiet bez nadruku z dedykowaną taśmą termotransferową
PGDQ2/PGDQ8 dla etykiet z nadrukiem.

Lean management

Zarządzanie naszą organizacją oparte jest na koncepcji LEAN. Filozofia LEAN w naszym przypadku obejmuje nie tylko sferę produkcyjną, lecz odnosi się do wszystkich obszarów działalności.

Stosujemy zasadę szczupłej produkcji, skrupulatnie nadzorując koszty wytwarzania oraz kontrolując rozwój produktu od projektu, poprzez cały proces wytwarzania, do momentu wysyłki do klienta.

Korzyści

 • stałe monitorowanie efektywności produkcji zapewnia wyroby optymalne kosztowo
 • ciągły nadzór procesu gwarantuje jakość spełniającą wszelkie wymagania klientów
 • możliwość dostosowania procesów do procesów klientów pozwala na wdrożenie rozwiązań wspomagających ich produkcję własną.

Badania i rozwój

Nasi product managerowie wnikliwie analizują potrzeby klientów i na podstawie dostarczanych specyfikacji dobierają rozwiązania spełniające wszelkie wymagania naszych odbiorców.

Swoją działalność opieramy na wiedzy eksperckiej oraz na poszukiwaniu nowych technologii i materiałów. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów i urządzeń oraz stale prowadzonym testom jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom naszych klientów.

Laboratorium

Nasze laboratorium jest wyposażone w urządzenia umożliwiające przeprowadzenie badań zgodnie z wytycznymi międzynarodowego stowarzyszenia FINAT. Wykwalifikowani pracownicy laboratorium testują wybrane przez technologów oraz specjalistów z Działu R&D materiały w wyspecyfikowanych przez klienta warunkach oraz zakresach.

Oferowany zakres badań

 • przyczepność do różnego rodzaju podłoża
 • odporność na ścinanie
 • testy klimatyczne w szerokim zakresie temperatur i wilgotności
 • trwałość nadruku
 • weryfikacja kodów kreskowych i 2D.

Systemy i oprogramowanie

Projektujemy i wdrażamy systemy informatyczne klasy MES wspomagające zarządzanie produkcją i magazynem, które integrujemy z systemami ERP naszych klientów, oraz systemy automatyki przemysłowej. Zapewniamy pełną komunikację naszej Platformy EtiSZOP z innymi systemami oraz sprzętem i urządzeniami wykorzystywanych w procesach produkcyjnych i logistycznych. Oferujemy systemy intralogistyczene oparte na wózki AGV wspomagające procesy logistyczne przedsiębiorstw, systemy aplikatorów etykiet których zadaniem jest podniesienie wydajności znakowania produktów etykietami oraz systemy wizyjne wspierające kontrolę jakości wykonywanych wyrobów. W każdym z oferowanych systemów jako nośnik informacji wykorzystujemy etykiety z kodami lub etykiety RFID. Uzupełnieniem rozwiązań systemowych jest autorskie oprogramowanie umożliwiające łatwe i szybkie projektowanie i drukowanie etykiet etiLABEL oraz aplikacja pozwalające na integrację drukarek z oprogramowaniem zewnętrznym etiGHOST.

Wdrożenia

Jako integrator systemów dysponujemy zespołem Projekt Managerów, którzy posiadają aktualną wiedzę i kompetencje do wykonania projektu, symulacji rozwiązania i przeprowadzenia procesu wdrożenia oferowanych przez nas urządzeń i systemów. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie oferowanych systemów, od analizy przedwdrożeniowej, poprzez dobór rozwiązania, wykonanie dokumentacji i kończąc na wdrożeniu i utrzymaniu.

Nasze wdrożenia to nie tylko systemy. Z powodzeniem wdrażamy wspólnie z naszymi klientami nowe produkty z zakresu etykiet i elementów funkcyjnych. W wielu przypadkach nasi Product Managerowie oraz nasz dział R&D uczestniczy w działaniach mających na celu dobór odpowiedniego rozwiązania już w początkowej fazie nowych projektów realizowanych w tym zakresie przez naszych klientów.

Wsparcie techniczne

Podchodząc kompleksowo do kwestii obsługi klientów posiadamy rozbudowany i stale rozwijający się obszar usług serwisowych. Oferujemy wsparcie serwisowe podczas całego procesu wdrożenia, obejmujące również szkolenia dla użytkowników. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla zakupionych urządzeń, systemów i oprogramowania. Nasi klienci mogą na bieżąco korzystać ze wsparcia technicznego – helpdesk, drogą telefoniczną lub mailową, a w razie konieczności za pomocą aplikacji TeamViewer.

Back to top