Produkty

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Taśmy i wykroje montażowe dwustronne

Taśmy i wykroje montażowe dwustronne – to materiały klejące, które powszechnie są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu do szybkiego i trwałego łączenia elementów. Występują w postaci błony klejącej, cienkich i grubych, piankowych taśm dwustronnych oraz taśm akrylowych. Są doskonałą alternatywą dla innych technologii łączenia, takich jak: śruby, nity , kleje. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronicsbranża-logistics

Samoprzylepne taśmy i wykroje mocujące

Samoprzylepne taśmy i wykroje mocujące – to grupa materiałów o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Są wykonane z różnych materiałów i mają charakterystyczne dla danego rozwiązania właściwości. Mogą być przeznaczone do trwałego lub tymczasowego mocowania elementów produktu. Służą do zaklejania lub wzmacniania opakowań. Wykroje wykonane z taśm mocujących mogą być wykorzystywane (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Izolatory

Izolatory - to wykroje z materiałów o własnościach dielektrycznych, które są wykorzystywane do separacji elementów urządzeń, stanowiąc barierę elektryczną oraz termiczną. Rozpraszają ładunki elektrostatyczne. Ich zadaniem jest zabezpieczenie urządzeń przed zniszczeniem oraz ochrona ich użytkowników. W zależności od wymogów mogą być wykonane z różnych materiałów w postaci elementów samoprzylepnych lub (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-automotivebranża-electronics

Taśmy i wykroje przewodzące i ekranujące

Taśmy i wykroje przewodzące i ekranujące – to elementy wykonane z elektroprzewodzących materiałów samoprzylepnych, które są przeznaczone do ekranowania i uziemiania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Ich zadaniem jest odprowadzenie ładunków elektrostatycznych oraz eliminacja pola elektromagnetycznego i zakłóceń EMI. Taśmy i wykroje przewodzące i ekranujące są najczęściej wykonane na bazie aluminium (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Taśmy zabezpieczające w czasie transportu

Taśmy zabezpieczające w czasie transportu – stosowane są do tymczasowego mocowania ruchomych elementów produktu zapobiegając ich uszkodzeniu w czasie transportu i w czasie procesów logistycznych. Najważniejszą funkcją taśm zabezpieczających i strappingowych jest stabilizacja oddzielnie transportowanych elementów, co pozwala uniknąć strat i skomplikowanych procesów reklamacyjnych. Zastosowane taśmy są odporne na rozciągania (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronicsbranża-constructions

Folie i wykroje zabezpieczające powierzchnię

Folie i wykroje zabezpieczające powierzchnię – to elementy wykonane najczęściej z transparentnych folii samoprzylepnych. W zależności od charakterystyki zastosowanego kleju mogą być wykorzystywane zarówno do tymczasowego, jak i trwałego zabezpieczenia powierzchni produktów przed brudem, zarysowaniem czy uszkodzeniem. Tymczasowe zabezpieczenie ogranicza się zazwyczaj do ochrony delikatnych, błyszczących powierzchni podczas montażu, obróbki (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Taśmy i wykroje maskujące

Taśmy i wykroje maskujące - to materiały wykorzystywane do zabezpieczania elementów narażonych na uszkodzenia mechaniczne w trakcie procesów produkcyjnych. Zastosowanie wykrojów i taśm maskujących w procesie malowania gwarantuje uzyskanie idealnych krawędzi „odcięcia” koloru. Po usunięciu nie pozostawiają śladów na powierzchni. Elementy wycięte służą do maskowania i zabezpieczania otworów w obudowach (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotive

Taśmy i wykroje uszczelniające i amortyzujące

Taśmy i wykroje uszczelniające i amortyzujące – to wszelkiego rodzaju elementy wykonane z pianki, filcu czy poliuretanu, których zadaniem jest ochrona urządzeń przed zanieczyszczeniami, kurzem oraz wilgocią. Doskonałe właściwości amortyzacyjne w zakresie tłumienia drgań czy redukcji poziomu hałasu zwiększają atrakcyjność tego typu zastosowań w przemyśle. Funkcjonalność taśm i wykrojów uszczelniających (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-automotive

Taśmy i wykroje odblaskowe

Taśmy i wykroje odblaskowe – taśmy samoprzylepne i elementy wycięte z najwyższej jakości folii odblaskowych, których nowoczesna technologia wykonania zapewnia wysoki poziom współczynnika odblasku, nawet przy dużym kącie obserwacji. Wykroje odblaskowe wykorzystywane są przede wszystkim do oznakowania pojazdów mechanicznych dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. W pomieszczeniach zamkniętych znalazły zastosowanie (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-automotivebranża-electronicsbranża-constructions

Rzepy przemysłowe

Rzepy przemysłowe w postaci taśmy samoprzylepnej składają się z dwóch części, które można ze sobą wielokrotnie łączyć i rozdzielać.  Wykorzystywane w wielu branżach, tam gdzie zachodzi konieczność okresowego demontażu połączonych elementów. Warstwa klejąca zapewnia doskonałą przyczepność do łączonych powierzchni, a rzepy wykonane w technologii pętelka-haczyk lub w postaci grzybków zapewniają (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-warehouse

Samoprzylepne taśmy podłogowe i ostrzegawcze

Samoprzylepne taśmy podłogowe i ostrzegawcze – kolorowe taśmy samoprzylepne, które znalazły zastosowanie w wielu obszarach przedsiębiorstwa do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, wyróżnienia stref i obszarów. Są z powodzeniem wykorzystywane przez służby BHP do oznakowania miejsc niebezpiecznych, czy wyjść ewakuacyjnych. Parametry użytych materiałów pozwalają na ich wykorzystanie w obszarach produkcji i magazynu, (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe
Back to top