Produkty

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Tabliczki znamionowe

Tabliczka znamionowa – materiał z jakiego jest wykonana oraz jej zawartość określają unijne dyrektywy maszynowe i elektryczne oraz normy zharmonizowane dotyczące grup urządzeń. Zawiera podstawowe dane i informacje charakteryzujące urządzenie i jego producenta. Niezależnie od rodzaju materiału z jakiego jest wykonana i w jaki sposób jest mocowana wymaga się, aby (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-cosmeticsbranża-detalbranża-electronics

Etykiety produktowe

Etykieta produktowa – stosowana w celu właściwego oznaczenia produktu. Naklejana jest najczęściej bezpośrednio na produkt lub jego opakowanie. Zawiera podstawowe informacje ważne dla klienta końcowego, takie jak: nazwę producenta i produktu, logo, skład, datę produkcji i/lub kod kreskowy itp. W wielu przypadkach spełnia rolę zarówno etykiety opisowej, jak i kolorowej (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Etykiety energetyczne

Etykieta energetyczna – specyficzny rodzaj etykiety marketingowej wykonanej zgodnie z wytycznymi unijnymi i innymi normami regionalnymi. Jej celem jest przekazanie informacji o klasie energetycznej produktu. Jej adresatem jest użytkownik końcowy produktu. W zależności od branży i produktu do jakiego jest przeznaczona ma za zadanie przekazanie informacji o jego charakterystycznych parametrach (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-electronicsbranża-logistics

Etykiety identyfikacyjne

Etykieta identyfikacyjna – jest stosowana w celu właściwej identyfikacji produktów, półproduktów, komponentów, czy jednostek magazynowych w czasie procesów produkcyjnych i logistycznych. Jest elementem systemów traceability, śledzenia przepływu produktu na poszczególnych etapach jego produkcji i w szerokim łańcuchu dostaw. Etykiety identyfikacyjne mają znaczenie dla prawidłowego działania procesów jakościowych i reklamacyjnych. Na (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-logisticsbranża-gardening

Etykiety informacyjne

Etykieta informacyjna – naklejana lub jako przywieszka czy wszywka, zawiera najważniejsze dla użytkownika informacje o produkcie. Kolorowy nadruk w postaci tekstu, grafiki czy piktogramów gwarantuje zrozumiały przekaz zgodnie z wymaganiami branżowymi. Funkcjonują jako schematy ideowe, instrukcje montażu, instrukcje obsługi, opisy itp. W wielu obszarach przedsiębiorstwa i instytucji publicznych stanowią graficzną (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-manufakturingobszar-warehouseobszar-shippingobszar-office

Oznaczenia palet i pojemników

Oznaczenia palet i pojemników – wykonane w postaci trwałych etykiet samoprzylepnych zawierają unikatowy numer w postaci kodu paskowego lub 2D. Oznaczenia te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych i logistycznych do oznaczania opakowań wielokrotnego użytku. Na ich podstawie można zidentyfikować zawartość danego pojemnika, czy określić jego aktualny status w systemie gospodarki (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-manufakturingobszar-officeobszar-warehouse

Oznaczenia półek i regałów

Oznaczenia półek i regałów – etykiety samoprzylepne będące elementem systemu oznaczeń w wielu obszarach przedsiębiorstwa, gdzie zachodzi konieczność składowania produktów w konkretnej lokalizacji. Są wykorzystywane do oznaczania regałów, półek oraz miejsc odkładczych. Wykonane z foliowych etykiet samoprzylepnych z nadrukowanym unikatowym kodem i numerem. W przypadku oznaczeń tymczasowych stosuje się etykiety (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-electronicsbranża-pharmacyobszar-office

Etykiety plombowe

Etykieta plombowa - stanowi rodzaj zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem do produktu lub jego opakowania. Próba usunięcia etykiety skutkuje jej zniszczeniem. W konsekwencji niemożliwe jest jej ponowne wykorzystanie, a taka próba staje się widoczna. W zależności od wykorzystanego materiału etykieta plombowa podczas próby odklejenia rozwarstwia się uwidaczniając napis (najczęściej VOID) lub (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-cosmeticsbranża-detalbranża-electronics

Etykiety marketingowe

Etykieta marketingowa – jej celem jest przekazanie konsumentowi najważniejszych informacji marketingowych o produkcie. Rozmiar, kolorystyka, forma graficzna, miejsce na produkcie w punkcie sprzedaży stanowią element mający zwiększyć atrakcyjność produktu i spotęgować potrzebę zakupu. Informuje o najważniejszych zaletach, przewagach konkurencyjnych,  promocjach. Występuje w postaci foliowych etykiet samoprzylepnych, gdzie zastosowany klej po (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-chemistryobszar-laboratory

Etykiety chemiczne GHS

Etykiety chemiczne GHS – zestaw etykiet samoprzylepnych przeznaczony do znakowania produktów zgodnie z Globalnym Zharmonizowanym Systemem Klasyfikacji i Oznakowania Chemikaliów (GHS/CLP). System określa minimalną wielkość standardowej etykiety w stosunku do pojemności opakowania substancji chemicznej lub jej mieszaniny. Reguluje sposób opisu oraz minimalną wielkość piktogramów komunikujących o zagrożeniach. Ze względu na (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Logotypy

Logotypy – produkt wykorzystywany do celów marketingowych, mający za zadanie zwiększyć rozpoznawalność produktu oraz właściciela marki. Możliwe rozwiązania umożliwiają zastosowanie logotypów na produktach w wielu branżach. Płaskie chromowane litery czy wypukły metalizowany emblemat zawsze podkreślą walory estetyczne oraz klasę produktów i jego producenta. Wyróżnią je wśród innych marek konkurentów. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-shippingobszar-warehouse

Etykiety logistyczne

Etykieta logistyczna – wykorzystywana do oznaczania przesyłek i jednostek logistycznych, zawiera niezbędne dane do prawidłowej realizacji procesów magazynowych i transportu. W zależności od warunków w jakich są realizowane te procesy może być wykonana jako etykieta z papieru termicznego lub termotransferowego, a w przypadku bezpośredniego działania warunków atmosferycznych jako etykieta foliowa. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-constructionsbranża-electronics

Etykiety ostrzegawcze

Etykieta ostrzegawcza - sygnalizuje ryzyko wystąpienia zagrożeń związanych z przebywaniem w danym obszarze lub z nieprawidłowym użytkowaniem produktu lub urządzenia. Oznaczenie produktu etykietą ostrzegawczą jest niejednokrotnie wymagane prawnie. Występuje w formie samoprzylepnej etykiety lub przywieszki z nadrukowanymi informacjami o potencjalnym zagrożeniu. Rozmiar etykiety, kolorystyka, wykorzystana grafika czy piktogramy są znormalizowane (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Etykiety inwentarzowe

Etykieta inwentarzowa – samoprzylepna etykieta do oznaczania środków trwałych, narzędzi i dokumentów. Numer nadrukowany w postaci kodu usprawnia proces zbierania danych w trakcie inwentaryzacji majątku przedsiębiorstwa oraz archiwizacji dokumentów. Etykieta charakteryzuje się nadrukiem odpornym na ścieranie oraz klejem, który uniemożliwia jej odklejenie i ponowne wykorzystanie. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-officeobszar-shipping

Etykiety adresowe

Etykieta adresowa – stosowana najczęściej w obszarze biura i administracji do adresowania listów i małych paczek. Zawiera niezbędne informacje o adresacie lub nadawcy przesyłki. Jest wykorzystywana w przypadku korespondencji seryjnej lub systemowego druku adresów. Etykieta jest wykonana najczęściej z papieru do drukarek temotransferowych. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturing

Oznaczenia jakościowe

Oznaczenia jakościowe – wykorzystywane są w procesach kontroli jakości do oznaczania odpowiedniego statusu sprawdzanego produktu. W zależności od wewnętrznych ustaleń przedsiębiorstwa mogą przyjmować postać etykiety samoprzylepnej lub przywieszki. W celu rozróżnienia tych produktów, które przeszły pozytywnie kontrolę jakości, przeszły ją warunkowo lub zostały odrzucone, stosuje się odpowiednią kolorystykę oznaczeń: zielony, (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-office

Oznaczenia BHP

Oznaczenia BHP - to zestaw standardowych znaków zakazu i nakazu oraz znaki ostrzegawcze z zakresu zachowania bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i przestrzeni publicznej. Porządkują przestrzeń na stanowiskach pracy, korytarzach, halach produkcyjnych i obsługi klienta oraz magazynach. Pozwalają zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa i dostosować obiekty w zgodzie z zaleceniami wewnętrznych służb BHP, (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Oznaczenia maszyn i urządzeń

Oznaczenia maszyn i urządzeń – wykonane w postaci trwałych etykiet samoprzylepnych z nadrukowanym odpowiednim symbolem stanowią element systemów znakowania maszyn i gniazd produkcyjnych w celu ich identyfikacji przy realizacji procesów produkcyjnych i logistycznych. Etykiety tego typu są przede wszystkim wykorzystywane do oznaczania istotnych z punktu widzenia obsługi elementów urządzeń, tak (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Produkcja etykiet i znakowanie przemysłowe

Etykietowanie w dzisiejszej, szybko rozwijającej się światowej gospodarce, wykracza daleko poza produkcję, wysyłkę i proste etykiety z kodami kreskowymi. Dzisiejsze znakowanie przemysłowe stawia przed producentami wysokie wymagania.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm przemysłowych, niemniej jednak  etykiety oferowane przez Etisoft zapewniają szeroki zakres zastosowań. Produkcja etykiet z wykorzystaniem wielu technik nadruku czy wykrawania, nowoczesnego parku maszynowego, szerokiego portfolio materiałów i wiedzy na temat wymagań branż, z którymi współpracujemy, daje pewność, że dobrane rozwiązanie spełni wymogi każdego realizowanego projektu – w różnych branżach i w globalnych łańcuchach dostaw.

Zapytanie ofertowe

Zastosowanie etykiet w przemyśle

Ponieważ środowisko przemysłowe staje się coraz bardziej złożone, prawidłowe etykietowanie i znakowanie to konieczność. Dostarczane przez nas produkty spełniają różnego rodzaju funkcje i znajdują zastosowanie niemal na każdym etapie procesu produkcyjnego. Etykiety stosuje się nie tylko na produktach, ale również na wyposażeniu zakładu czy w trakcie procesu produkcyjnego. Znakuje się maszyny, narzędzia produkcyjne, opakowania, surowce, pojemniki i stanowiska pracy.  Etykieta przemysłowa jako nośnik informacji,  wymaga trwałości, wytrzymałości na warunki w jakich funkcjonuje i długotrwałej czytelności. Etisoft jako producent etykiet przemysłowych z ponad 25 letnim doświadczeniem oferuje oznaczenia łączące wszystkie powyższe cechy. Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Producent etykiet przemysłowych z nowoczesnym zapleczem

Jako producent etykiet i dostawca elementów funkcyjnych dla wielu branż, jesteśmy dziś rozpoznawalną marką i dojrzałym technologicznie przedsiębiorstwem. Naszą pozycję ugruntowały kompleksowa obsługa klientów korporacyjnych oraz dynamiczny rozwój. Współpraca z nami opiera się na bezpieczeństwie technologicznym. Produkcja etykiet wymaga odpowiednich zdolności wytwórczych. Gwarantujemy je poprzez inwestowanie w park maszynowy i nowe technologie. Stale także podnosimy kompetencje i umiejętności 400-osobowej załogi Etisoft. Utrzymując partnerskie relacje z największymi dostawcami zapewniamy ciągłość produkcji. Nasi klienci cenią także terminowość naszych dostaw oraz niezmienną wysoką jakość oferowanych produktów, popartą licznymi certyfikatami.

Produkcja etykiet samoprzylepnych

Od samego początku, nasza działalność związana jest z produkcją etykiet.  Wierzymy, że kluczem do produkcji wysokiej jakości oznaczeń samoprzylepnych jest wykorzystanie zaawansowanej technologii w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami wykwalifikowanego zespołu produkcyjnego. Dzięki temu podejściu dziś dostarczamy naszym klientom produkty, które nie tylko spełniają, ale także przekraczają ich oczekiwania.

Jako producent etykiet dostosowujemy proponowane rozwiązania do potrzeb konkretnego klienta. Produkcja etykiet odbywa się w oparciu o wymagania i specyfikacje klienta. Dopasowujemy wolumeny i technologie nadruku. Oferujemy szerokie portfolio materiałów, klejów i technik produkcji. Z klientami współpracujemy w oparciu o wspólnie wypracowane profile realizacji procesów biznesowych.

Ważne są dla nas potrzeby klientów.  Przekonaj się o tym dołączając do grona naszych partnerów biznesowych!

Zapytanie ofertowe

Etykiety i oznaczenia – oferta marki Etisoft

Jako producent etykiet oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów. Rozbudowana oferta marki Etisoft obejmuje zarówno etykiety przemysłowe, jak i inne oznaczenia i elementy służące znakowaniu. Wybierz spośród asortymentu najwyższej jakości.

Tabliczki znamionowe  – pełnią funkcją informacyjną zawierając najważniejsze dane o urządzeniu, producencie oraz parametrach technicznych. Zawartość tabliczki znamionowej określają normy, których jako producent ściśle przestrzegamy. Dobieramy materiały zgodne z wymaganiami klientów i zapewniające wytrzymałość, odporność na czynniki zewnętrzne i długotrwałą czytelność nadruku.

Etykiety produktowestosowane w celu właściwego oznaczenia produktów i naklejane bezpośrednio na produkt lub jego opakowanie. Zawierają podstawowe informacje o produkcie, takie jak nazwę producenta i produktu, logo, kod kreskowy czy datę produkcji. W wersji kolorowej umożliwiają  właściwe rozpoznanie produktu czy marki przez konsumenta.

Etykiety marketingowenajbardziej kolorowe i atrakcyjne w formie. Oprócz  funkcji informującej, wyróżniają produkt i  zawierają elementy mające przekonać potencjalnego nabywcę do zakupu. Jako producent etykiet marketingowych zapewniamy najwyższą estetykę i jakość wykonania. Wykorzystujemy materiały z klejem nie pozostawiającym śladów na powierzchni, dzięki czemu po odklejeniu etykiety użytkownik może się cieszyć estetycznie wyglądającym produktem.

Etykiety energetycznespecyficzny rodzaj etykiet marketingowych zawierających informacje mające umożliwić klientom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących energooszczędnych i przyjaznych środowisku zakupów.  Ich obecność na urządzeniu jest obligtoryjna, a nadrukowane na nich najważniejsze dane o parametrach produktu ułatwiają porównanie kilku urządzeń z tej samej grupy (np. lodówek, pralek, zmywarek itp). Jako producent etykiet energetycznych dostarczamy oznakowania zgodne z wytycznymi Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższej estetyki i jakości wykonania.  Dostarczamy etykiety, które po odklejeniu nie pozostawiają śladów kleju na obudowie.

Etykiety identyfikacyjnestosowane w całym łańcuchu dostaw. Umożliwiają identyfikację produktów, półproduktów, komponentów czy jednostek magazynowych w czasie procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Integralny element systemów śledzenia przepływów produktów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Etykiety identyfikacyjne mają znaczenie dla prawidłowego działania procesów jakościowych i reklamacyjnych. Odpowiednio oznakowane produkty umożliwiają także podjęcie szybszej reakcji na niepożądane sytuacje (wadliwe partie, wady produkcyjne, reklamacje itp.).

Etykiety informacyjne  –  ich zadaniem  jest przekazanie najpotrzebniejszych informacji związanych min. z użytkowaniem, montażem czy transportowaniem produktu. Kolorowy nadruk w postaci tekstu, grafiki czy piktogramów gwarantuje zrozumiały przekaz zgodnie z wymaganiami branżowymi. Etisoft to producent etykiet informacyjnych w różnych formach –  wszywek, zawieszek czy klasycznych etykiet samoprzylepnych.

Oznaczenia palet i pojemnikówetykiety przemysłowe wykorzystywane do oznaczenia opakowań wielokrotnego użytku w procesach produkcyjnych i logistycznych. Występują w postaci trwałych etykiet samoprzylepnych zawierających unikatowy numer w postaci kodu kreskowego lub 2D. Jako producent etykiet dostarczamy rozwiązania odporne na warunki atmosferyczne, ciśnienie i detergenty używane do czyszczenia pojemników.

Oznaczenia dla półek i regałów, które stanowią element składowy całego systemu zarządzania magazynem. Mają charakter trwały (półki i regały) i tymczasowy (miejsca odkładcze). Etisoft jako producent etykiet, dostarcza klientom oznakowania samoprzylepne, magnetyczne jak i w formie zawieszek. Proponowane przez Etisoft rozwiązania są odporne na warunki panujące w magazynie, zapewniające trwałość i czytelność oznaczenia na wiele lat.

Etykiety plombowe  – zabezpieczają produkt przed nieautoryzowanym dostępem. Ze względu na specyficzne materiały wykorzystywane do ich produkcji, naruszenie etykiety jest natychmiast zauważalne.  Przy próbie otwarcia – etykieta  może się rozwarstwić (uwidaczniając napis) , rozkruszyć czy rozerwać. Jej funkcjonalność uniemożliwia naruszenie opakowania czy urządzenia bez konsekwencji.  Jako producent etykiet zabezpieczających dostarczamy rozwiązania dla wielu branż  min. elektronicznej, farmaceutycznej czy logistycznej.

Etykiety chemiczne GHSprzeznaczone do znakowania produktów zgodnie z Globalnym Zharmonizowanym Systemem Klasyfikacji i Oznakowania Chemikaliów (GHS/CLP). Powinny bezpiecznie przylegać do różnego rodzaju opakowania i powierzchni (szkło, plastik, metal). Mogą również różnić się przyczepnością – w zależności od zastosowania muszą być trwale związane z podłożem lub usunięte bez pozostałości. Etisoft dysponuje szeroką gamą materiałów, które spełniają te wymagania. Produkujemy etykiety chemiczne, które odznaczają się różnymi poziomami odporności na czynniki zewnętrzne, tarcie, rozpuszczalniki,  tłuszcze, oleje, smary czy płyny hamulcowe.

Etykiety logistycznesłużą  do oznakowania przesyłek i jednostek logistycznych  Nadrukowane na nich dane  umożliwiają sprawną realizację procesów transportowych i logistycznych. Produkcja etykiet logistycznych obejmuje zarówno etykiety papierowe, jak i etykiety foliowe dla przesyłek narażonych na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych.

Etykiety ostrzegawczeich podstawową rolą jest zwrócenie uwagi użytkownika na niebezpieczeństwa wynikające z niewłaściwego użytkowania produktu/urządzenia lub ryzyka związane z przebywaniem na danym obszarze.  Rozmiar etykiety, kolorystyka, wykorzystana grafika czy piktogramy są znormalizowane i określone z góry w konkretnych przepisach.

Ze względu na kolor nadruku etykiety ostrzegawcze dzielimy na:

  • etykiety nakazu (czerwony),
  • etykiety ostrzegawcze (pomarańczowy),
  • etykiety informacyjne (niebieski czy zielony)

Przy produkcji etykiet ostrzegawczych istotna jest ich wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, jakość i odporność nadruku.

Etykiety inwentarzowe to etykiety samoprzylepne do oznaczenia środków trwałych. Numer nadrukowany w postaci kodu usprawnia proces zbierania danych w trakcie inwentaryzacji. Zaletą etykiet inwentarzowych jest klej uniemożliwiający jej odklejanie i ponowne wykorzystanie w innym miejscu.

Etykiety adresowe to produkty szeroko wykorzystywane przez działy administracji w celu adresowania listów i paczek. Pozwalają na szybszą pracę a ponadto nadruk termotransferowy jest czytelniejszy niż odręczne pismo.

Oznaczenia jakościowe wykorzystuje się w procesach kontroli jakości w celu oznaczenia odpowiedniego statusu produktów. Sprawdzanie i oznaczanie wyrobu odbywają się na różnych etapach produkcji i realizowane są najczęściej przez pracowników działów kontroli jakości. Oznaczenia jakościowe najczęściej występują w 3 kolorach:

CZERWONYM – dla oznaczenia wyrobów niezgodnych

ŻÓŁTYM – do oznaczenia wyrobów wstrzymanych

ZIELONYM – do oznaczenia wyrobów, które pozytywnie przeszły kontrolę jakości.

Etisoft jako producent, do tego typu zastosowań, dostarcza oznaczenia w formie łatwoodlepnych etykiet, przywieszek lub zawieszek.

Oznaczenia BHP to standardowe znaki informujące o zagrożeniu i konieczności zachowania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Umieszcza się je w miejscach szczególnie niebezpiecznych czy tam, gdzie praca wymaga niebezpiecznych urządzeń czy substancji. Oznaczenia BHP występują jako znaki ostrzegawcze, nakazu czy zakazu. Informują o zagrożeniach w sposób prosty i czytelny. Produkując oznaczenia BHP wykorzystujemy ustalone piktogramy oraz kolory – niebieski, czerwony czy żółty.  Etisoft przygotował własną ofertę etykiet COVID’owych.

Oznaczenia maszyn i urządzeń oferowane przez Etisoft występują w formie trwałych etykiet samoprzylepnych z nadrukowanymi symbolami i napisami. Mają na celu informowanie o sposobie obsługi urządzenia, parametrach maszyny lub ostrzegać przez grożącym niebezpieczeństwem. Mogą opisywać poszczególne przełączniki  lub całe szafy rozdzielcze. Z powodzeniem zastępują tabliczki metalowe czy plastikowe.  Oznaczenia mogą stanowić element wewnątrzzakładowego systemu znakowania maszyn produkcyjnych, służąc do ich identyfikacji przy zarządzaniu produkcją. Jako producent dobieramy kształt i rozmiar oznakowania i dostosowujemy je do potrzeb i warunków panujących w zakładzie.

Jak wygląda produkcja etykiet w Etisoft?

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby etykiety, które opuszczają nasz zakład produkcyjny, spełniały oczekiwania naszych klientów. Dążymy do oferowanie tylko  produktów najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców i materiałów. Inwestujemy w park maszynowy oraz rozwijamy umiejętności naszego zespołu. Wdrożyliśmy procesy oparte o wytyczne norm ISO9001 i IATF zapewniając powtarzalność i najwyższe standardy. Dbamy o potrzeby klienta na każdym etapie uzgodnień czy produkcji.

Zaspokajanie potrzeb naszych klientów w zakresie etykiet i oznakowań, to coś, czym zajmujemy się od ponad 25 lat. Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie i poznaliśmy wymogi wielu branż. Pogłębiamy naszą wiedzę i rozwijamy ją. Dostosowujemy nasze możliwości produkcyjne do stale zmieniających się potrzeb rynku. Poszerzamy ofertę w odpowiedzi na nowopowstające potrzeby – stąd kierunek  Od etykiet do przemysłu 4.0.

Nasi klienci ufają nam, ponieważ nasze produkty nigdy ich nie zawiodły.

Potrzebujesz wsparcia w podjęciu decyzji? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj etykiet, dopasowany do Twoich potrzeb!

Back to top