Produkty

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Tabliczki znamionowe

Tabliczka znamionowa – materiał z jakiego jest wykonana oraz jej zawartość określają unijne dyrektywy maszynowe i elektryczne oraz normy zharmonizowane dotyczące grup urządzeń. Zawiera podstawowe dane i informacje charakteryzujące urządzenie i jego producenta. Niezależnie od rodzaju materiału z jakiego jest wykonana i w jaki sposób jest mocowana wymaga się, aby (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-cosmeticsbranża-detalbranża-electronics

Etykiety produktowe

Etykieta produktowa – stosowana w celu właściwego oznaczenia produktu. Naklejana jest najczęściej bezpośrednio na produkt lub jego opakowanie. Zawiera podstawowe informacje ważne dla klienta końcowego, takie jak: nazwę producenta i produktu, logo, skład, datę produkcji i/lub kod kreskowy itp. W wielu przypadkach spełnia rolę zarówno etykiety opisowej, jak i kolorowej (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Etykiety energetyczne

Etykieta energetyczna – specyficzny rodzaj etykiety marketingowej wykonanej zgodnie z wytycznymi unijnymi i innymi normami regionalnymi. Jej celem jest przekazanie informacji o klasie energetycznej produktu. Jej adresatem jest użytkownik końcowy produktu. W zależności od branży i produktu do jakiego jest przeznaczona ma za zadanie przekazanie informacji o jego charakterystycznych parametrach (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-electronicsbranża-logistics

Etykiety identyfikacyjne

Etykieta identyfikacyjna – jest stosowana w celu właściwej identyfikacji produktów, półproduktów, komponentów, czy jednostek magazynowych w czasie procesów produkcyjnych i logistycznych. Jest elementem systemów traceability, śledzenia przepływu produktu na poszczególnych etapach jego produkcji i w szerokim łańcuchu dostaw. Etykiety identyfikacyjne mają znaczenie dla prawidłowego działania procesów jakościowych i reklamacyjnych. Na (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-logisticsbranża-gardening

Etykiety informacyjne

Etykieta informacyjna – naklejana lub jako przywieszka czy wszywka, zawiera najważniejsze dla użytkownika informacje o produkcie. Kolorowy nadruk w postaci tekstu, grafiki czy piktogramów gwarantuje zrozumiały przekaz zgodnie z wymaganiami branżowymi. Funkcjonują jako schematy ideowe, instrukcje montażu, instrukcje obsługi, opisy itp. W wielu obszarach przedsiębiorstwa i instytucji publicznych stanowią graficzną (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-manufakturingobszar-warehouseobszar-shippingobszar-office

Oznaczenia palet i pojemników

Oznaczenia palet i pojemników – wykonane w postaci trwałych etykiet samoprzylepnych zawierają unikatowy numer w postaci kodu paskowego lub 2D. Oznaczenia te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych i logistycznych do oznaczania opakowań wielokrotnego użytku. Na ich podstawie można zidentyfikować zawartość danego pojemnika, czy określić jego aktualny status w systemie gospodarki (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-manufakturingobszar-officeobszar-warehouse

Oznaczenia półek i regałów

Oznaczenia półek i regałów – etykiety samoprzylepne będące elementem systemu oznaczeń w wielu obszarach przedsiębiorstwa, gdzie zachodzi konieczność składowania produktów w konkretnej lokalizacji. Są wykorzystywane do oznaczania regałów, półek oraz miejsc odkładczych. Wykonane z foliowych etykiet samoprzylepnych z nadrukowanym unikatowym kodem i numerem. W przypadku oznaczeń tymczasowych stosuje się etykiety (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-electronicsbranża-pharmacyobszar-office

Etykiety plombowe

Etykieta plombowa - stanowi rodzaj zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem do produktu lub jego opakowania. Próba usunięcia etykiety skutkuje jej zniszczeniem. W konsekwencji niemożliwe jest jej ponowne wykorzystanie, a taka próba staje się widoczna. W zależności od wykorzystanego materiału etykieta plombowa podczas próby odklejenia rozwarstwia się uwidaczniając napis (najczęściej VOID) lub (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-cosmeticsbranża-detalbranża-electronics

Etykiety marketingowe

Etykieta marketingowa – jej celem jest przekazanie konsumentowi najważniejszych informacji marketingowych o produkcie. Rozmiar, kolorystyka, forma graficzna, miejsce na produkcie w punkcie sprzedaży stanowią element mający zwiększyć atrakcyjność produktu i spotęgować potrzebę zakupu. Informuje o najważniejszych zaletach, przewagach konkurencyjnych,  promocjach. Występuje w postaci foliowych etykiet samoprzylepnych, gdzie zastosowany klej po (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-chemistryobszar-laboratory

Etykiety chemiczne GHS

Etykiety chemiczne GHS – zestaw etykiet samoprzylepnych przeznaczony do znakowania produktów zgodnie z Globalnym Zharmonizowanym Systemem Klasyfikacji i Oznakowania Chemikaliów (GHS/CLP). System określa minimalną wielkość standardowej etykiety w stosunku do pojemności opakowania substancji chemicznej lub jej mieszaniny. Reguluje sposób opisu oraz minimalną wielkość piktogramów komunikujących o zagrożeniach. Ze względu na (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Logotypy

Logotypy – produkt wykorzystywany do celów marketingowych, mający za zadanie zwiększyć rozpoznawalność produktu oraz właściciela marki. Możliwe rozwiązania umożliwiają zastosowanie logotypów na produktach w wielu branżach. Płaskie chromowane litery czy wypukły metalizowany emblemat zawsze podkreślą walory estetyczne oraz klasę produktów i jego producenta. Wyróżnią je wśród innych marek konkurentów. (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-logisticsobszar-shippingobszar-warehouse

Etykiety logistyczne

Etykieta logistyczna – wykorzystywana do oznaczania przesyłek i jednostek logistycznych, zawiera niezbędne dane do prawidłowej realizacji procesów magazynowych i transportu. W zależności od warunków w jakich są realizowane te procesy może być wykonana jako etykieta z papieru termicznego lub termotransferowego, a w przypadku bezpośredniego działania warunków atmosferycznych jako etykieta foliowa. (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistrybranża-constructionsbranża-electronics

Etykiety ostrzegawcze

Etykieta ostrzegawcza - sygnalizuje ryzyko wystąpienia zagrożeń związanych z przebywaniem w danym obszarze lub z nieprawidłowym użytkowaniem produktu lub urządzenia. Oznaczenie produktu etykietą ostrzegawczą jest niejednokrotnie wymagane prawnie. Występuje w formie samoprzylepnej etykiety lub przywieszki z nadrukowanymi informacjami o potencjalnym zagrożeniu. Rozmiar etykiety, kolorystyka, wykorzystana grafika czy piktogramy są znormalizowane (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Etykiety inwentarzowe

Etykieta inwentarzowa – samoprzylepna etykieta do oznaczania środków trwałych, narzędzi i dokumentów. Numer nadrukowany w postaci kodu usprawnia proces zbierania danych w trakcie inwentaryzacji majątku przedsiębiorstwa oraz archiwizacji dokumentów. Etykieta charakteryzuje się nadrukiem odpornym na ścieranie oraz klejem, który uniemożliwia jej odklejenie i ponowne wykorzystanie. (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-officeobszar-shipping

Etykiety adresowe

Etykieta adresowa – stosowana najczęściej w obszarze biura i administracji do adresowania listów i małych paczek. Zawiera niezbędne informacje o adresacie lub nadawcy przesyłki. Jest wykorzystywana w przypadku korespondencji seryjnej lub systemowego druku adresów. Etykieta jest wykonana najczęściej z papieru do drukarek temotransferowych. (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturing

Oznaczenia jakościowe

Oznaczenia jakościowe – wykorzystywane są w procesach kontroli jakości do oznaczania odpowiedniego statusu sprawdzanego produktu. W zależności od wewnętrznych ustaleń przedsiębiorstwa mogą przyjmować postać etykiety samoprzylepnej lub przywieszki. W celu rozróżnienia tych produktów, które przeszły pozytywnie kontrolę jakości, przeszły ją warunkowo lub zostały odrzucone, stosuje się odpowiednią kolorystykę oznaczeń: zielony, (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-office

Oznaczenia BHP

Oznaczenia BHP - to zestaw standardowych znaków zakazu i nakazu oraz znaki ostrzegawcze z zakresu zachowania bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i przestrzeni publicznej. Porządkują przestrzeń na stanowiskach pracy, korytarzach, halach produkcyjnych i obsługi klienta oraz magazynach. Pozwalają zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa i dostosować obiekty w zgodzie z zaleceniami wewnętrznych służb BHP, (...)

Czytaj więcej Zapytanie

Zastosowanie

obszar-manufakturingobszar-office

Oznaczenia maszyn i urządzeń

Oznaczenia maszyn i urządzeń – wykonane w postaci trwałych etykiet samoprzylepnych z nadrukowanym odpowiednim symbolem stanowią element systemów znakowania maszyn i gniazd produkcyjnych w celu ich identyfikacji przy realizacji procesów produkcyjnych i logistycznych. Etykiety tego typu są przede wszystkim wykorzystywane do oznaczania istotnych z punktu widzenia obsługi elementów urządzeń, tak (...)

Czytaj więcej Zapytanie
Back to top