Praca w Etisoft

Stanowisko Miejsce pracy
OPERATOR MASZYN POWLEKAJĄCYCH (Industrial Tapes System) Gliwice, Leonarda da Vinci 5
Data publikacji: 2024-07-10
OPERATOR MASZYN SZTANCUJĄCYCH (WYDZIAŁ WYKRAWANIA) Gliwice, ul. Sowińskiego 11
Data publikacji: 2024-07-08
MŁODSZY TECHNOLOG DS. ROZWOJU I OPTYMALIZACJI PROCESÓW I APLIKACJI TECHNOLOGICZNYCH Gliwice, ul. Sowińskiego 11
Data publikacji: 2024-07-01
MAGAZYNIER (LOGISTYKA WEWNĘTRZNA) Gliwice, ul. Sowińskiego 11
Data publikacji: 2024-06-27
MAGAZYNIER (LOGISTYKA WYSYŁEK) Gliwice, Leonarda da Vinci 5
Data publikacji: 2024-01-12

Brak aktualnych ofert praktyk.

Etapy rekrutacji

 • SELEKCJA APLIKACJI

  Każdą z nadesłanych aplikacji czytamy bardzo dokładnie. Analizujemy uważnie profil zawodowy kandydata, porównując go z wymaganiami stanowiskowymi. Jeżeli przekonasz nas, że to właśnie z Tobą powinniśmy się spotkać, otrzymasz od nas zaproszenie mailowe lub telefoniczne. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 • SPOTKANIE REKRUTACYJNE I

  Wierzymy, że spotkanie to świetny sposób, żeby poznać bliżej naszą firmę, strukturę, ludzi w niej pracujących, produkty i procesy. Nie bój się zadawać pytań. Podczas rozmowy nie oceniamy kandydatów, a ich umiejętności, kompetencje i motywację do pracy na konkretnym stanowisku.

 • SPOTKANIE REKRUTACYJNE II

  Na tym etapie rekrutacji spotkanie prowadzi kierownik działu, do którego aplikujesz. Spotkanie z szefem ma charakter bardzo konkretnej rozmowy merytorycznej na temat oczekiwań stawianych przed kandydatem i wyzwań na danym stanowisku. Poznasz specyfikę stanowiska oraz nasze wymagania co do Twojej wiedzy i umiejętności potrzebnych do tego, by w pełni realizować wyznaczone zadania. Ponownie jest to bardzo dobry moment na zadanie pytań.

 • INFORMACJA ZWROTNA

  Niezależnie od wyniku rekrutacji, każdy z kandydatów otrzyma od nas informację zwrotną i decyzję odnośnie dalszego przebiegu procesu.

 • OFERTA PRACY

  Jeśli rozmowy i spotkania zakończą się pozytywnie, złożymy Ci ofertę pracy.

Co oferujemy naszym pracownikom

Etisoft stawia na rozwój swoich pracowników – nie tylko poprzez nowe, odpowiedzialne zadania, ale również poprzez szereg szkoleń, jakie proponuje. Dzięki specjalnie przygotowanym indywidualnym programom mogą rozwijać oni swoją wiedzę merytoryczną, znajomość języków obcych, jak również kompetencje miękkie.

 • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
 • Pracowniczy Program Emerytalny
 • coroczne imprezy integracyjne i świąteczne
 • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 • dofinansowanie karty Benefit MultiSport
 • pakiet medyczny Medicover

Benefity

 • PAKIET POWITALNY

 • PAKIET MEDYCZNY

 • PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

 • FIRMOWA BIBLIOTEKA

 • DOSTĘP DO SZKOLEŃ I KONFERENCJI

 • WYDARZENIA INTEGRACYJNE

 • KARTA MULTISPORT

 • PARKING ROWEROWY

 • KAWA I HERBATA

Nasze środowisko pracy

 • STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

 • WSPÓŁPRACA Z EKSPERTAMI

 • GLOBALNY ZASIĘG

 • ZESPOŁY SPORTOWE

 • RÓŻNORODNY ZESPÓŁ

 • SWOBODA DZIAŁANIA

Postaw na rozwój

Praktyki w Etisoft

 • Odbywajac u nas praktykę masz możliwość zastosowania i pogłębienia zdobytej wiedzy oraz umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy
 • Umożliwiamy odbycie praktyki w różnych obszarach działalności firmy, w zależności od kierunku kształcenia i Twojej potrzeby
 • Terminy rozpoczęcia praktyk,jak i ich długość ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb i wybranego działu
 • Przed rozpoczęciem praktyk ustalimy zakres wiadomości i umiejętności, jaki podczas praktyki chcesz zdobyć wraz harmonogramem realizacji praktyk
 • Na czas trwania praktyk będziesz miał przydzielonego opiekuna, który będzie Cię wspierał, służył radą i przede wszystkim dzielił się z Tobą tym co potrafi

Po zakończeniu praktyk...

 • Przygotujemy dla Ciebie referencje byś mógł pochwalić się zdobytym doświadczeniem również na piśmie
 • Dla najlepszych szansa na pozostanie z nami na dłużej

Co nas wyróżnia

Jesteśmy szybko rozwijającą się organizacją, bazującą wyłącznie na polskim kapitale. Podczas ostatnich pięciu lat podwoiliśmy liczbę pracowników i obecnie zatrudniamy około 400 osób.Ambitne i odpowiedzialne zadania pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo gwarantujemy dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy, które sprawia, że każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania. Prowadzone cyklicznie Badanie Opinii Pracowników dostarcza nam wiedzy pozwalającej na stworzenie komfortowego i inspirującego do rozwoju środowiska pracy. Wartości, na których się koncentrujemy to pozytywna i bezpośrednia kultura firmy oraz warunki pracy umożliwiające zachowanie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym.

Podczas procesu rekrutacyjnego jesteśmy otwarci na kontakty z kandydatami. Taka osoba ma możliwość przesłania nam swoich zapytań, mając jednocześnie pełną jasność, kto jest jej partnerem po drugiej stronie procesu rekrutacji.
Kandydatów traktujemy jak ważnych dla naszej firmy klientów, bo zawarcie umowy o pracę to też umowa biznesowa. Kandydat, jak i pracodawca mają coś do zaoferowania na pewnych warunkach i jeśli obie strony je zaakceptują to wchodzimy w relacje pracownik - pracodawca. W kontaktach jesteśmy rzetelni, profesjonalni i zaangażowani. Warto podkreślić, że osobę pragnącą związać się z naszą firmą traktujemy jako szansę dla naszej firmy, a nie petenta.

Ludzie z pasją

Pracownicy Etisoftu to ludzie z pasjami i zainteresowaniami, które rozwijają w wolnym czasie. W naszej firmie można spotkać zagorzałych sportowców, miłośników roweru, biegania, wspinaczki górskiej, żeglarzy, surferów, czy też muzyków bluesowych. Etisoft wspiera ich w osiąganiu swoich celów, tworząc własną drużynę piłkarską, grupę rowerową, biegową, narciarską i kitesurfingową.

Adam

Adam Krawiec z Etisoft Smart Solutions wywalczył w 2022 roku tytuł Drużynowego Mistrza Europy w modelarstwie lotniczym. Jest także zwycięzcą Pucharu Polski w kategorii modeli swobodnie latających napędzanych silnikiem gumowym. Adam przygodę z modelarstwem rozpoczął w wieku szkolnym, w 1996 roku wygrał swoje pierwsze zawody. Od lat pracuje nad swoją pozycją, dzięki czemu dziś znajduje się w międzynarodowej czołówce modelarzy lotniczych.

Tatiana

Idealnie spędzony wolny czas to dla Tatiany dobra książka i kajaki. Najlepiej – jakby się dało te dwie czynności wykonywać jednocześnie. Tatiana kocha podróże, podczas nich szuka także możliwości uprawiania ulubionych sportów – to m.in. narty czy rafting. Miłośniczka kotów. Tatiana pracuje w Dziale Rozwoju Sprzedaży (Pion Marketingu) Etisoft.

Ada

Pomysłodawczyni i dobry duch etisoftowej akcji „Ciepły koc w zimową noc”. Dzięki jej zaangażowaniu i sile przekonywania do śląskich schronisk dla bezdomnych zwierząt od 2015 roku trafia co roku po kilkaset kilogramów karmy i akcesoria niezbędne dla takich placówek. Ma adoptowaną ze schroniska ukochaną suczkę Mafi. W Etisofcie Ada pracuje w Pionie Operacyjnym (Dział Produkcji).

Marcin

W siatkarskiej Odrze Racibórz gra na pozycji libero. Siatkówkę trenuje – z przerwą – od czasów szkolnych. Ze swoją drużyną wywalczył m.in. złoty medal na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w czeskim Brnie, I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat w Szczecinie, czy II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Pucharowym w Raciborzu. Marcin pracuje w Pionie Operacyjnym (Dział Produkcji).

Olek

Gra na gitarze, interesuje się muzyką rockową i piłką ręczną. Razem z grupą znajomych obrał sobie za cel przejechanie Green Velo, czyli liczącej 2 tys. km trasy Wschodniego Szlaku Rowerowego. Cel ten zamierzają zrealizować w ciągu 5 lat, co roku poświęcając na wyprawę 6 dni – po dwóch latach ekipa jest na półmetku. Olek pracuje w Dziale Rozwoju Produktu (Pion Marketingu) Etisoftu.

Mariusz

Ma na koncie kilka tysięcy kilometrów przejechanych autostopem. Dojechał tak nad Bałtyk, na festiwal w Jarocinie. Jednak to wyprawy „tam, gdzie diabeł mówi dobranoc” robią wrażenie: Mariusz nieomal wzdłuż i wszerz przemierzył Armenię, Gruzję, Górski Karabach, Iran, Ekwador i Kolumbię. Marzenie? Obejrzeć na własne oczy mamutowce olbrzymie, rosnące m.in. w Kalifornii. Mariusz w Etisofcie pracuje w Pionie Operacyjnym (Dział Produkcji).

Sławek

Pracuje w Logistyce Dostaw (Pion Operacyjny). Wakacje spędza na rowerze. Podróżował w ten sposób na trasach Niemcy – Austria – Verona – Szwajcaria; Gruzja; Norwegia z kołem podbiegunowym.

Adam

Czy słońce czy deszcz – do pracy zawsze wędruje na piechotę. W weekendy chętnie z kijkami do nordic walking. Pokonanie nawet 60 km w ciągu dnia nie jest dla niego problemem. Adam z Działu Serwisu {Pion Handlowy) ma za sobą najdłuższą górską trasę w Polsce, czyli Główny Szlak Beskidzki liczący ok. 517 km.

Marcin

Buduje kondycję podczas spontanicznych wypraw rowerowych – może to być wypad do Wrocławia na kebab? Jak mówi: „po prostu wsiadam i jadę”. W 2018 uczestniczył w Rowerowym Maratonie Wisła 1200. Na przejechanie trasy od źródeł Wisły do jej ujścia w Gdańsku potrzebował, z przerwami na krótką drzemkę, 150 godzin i 23 minut. Marcin jest pracownikiem Pionu Operacyjnego (Dział Produkcji).

Anna

Rowery, rolki i wszelka aktywność – to jej żywioł. Kocha wolność w podróży, nie lubi utartych ścieżek i planów dnia. Docenia kontakt z naturą nieskażoną ręką człowieka. Na koncie ma przejazd rowerem przez Litwę, Łotwę i Estonię oraz trzymiesięczną ekspedycję – także na dwóch kółkach - z Gruzji do Pamiru. Ania pracuje w Pionie Handlowym.

Dawid

Pomysłodawca Etisoft Fishing Team. Uprawia wędkarstwo spinningowe w sportowym wydaniu, podczas łowienia korzystając z sonaru, specjalnie wykonanej wędki czy wędziska. Łowi jedynie ryby drapieżne. Wędkuje od dzieciństwa, można go spotkać na najważniejszych zawodach. Dawid jest pracownikiem produkcji w ITS-ie, spółce-córce Etisoft.

Joanna

Współzałożycielka i wokal zespołu „Around The Blues". Ma na koncie występy m.in. na Rawie Blues czy Olsztyńskich Nocach Bluesowych, uczestniczy w wartościowych muzycznych projektach. Asia jest laureatką pierwszego miejsca w kategorii Wokalistka Bluesowa Roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues BLUES TOP 2010. Pracuje w Pionie Technologicznym.

Orsi

Od wielu lat gra w squasha, parę lat temu zaczęła biegać i startować w imprezach biegowych. Ma na koncie kilka półmaratonów. Bieganie po asfalcie zamieniła na trail running, czyli połączenie biegu i wędrówek górskimi szlakami. Orsi jest dyrektorem zarządzającym naszego oddziału Etisoft Hungary.

Dariusz

Założyciel Etisoft Bike Team, dzieli swoją pasję do sportu między rowery, a bieganie. Frajdę sprawiają mu ekstremalne wyzwania: imprezy na orientację, rywalizacja w błocie, czy… 24-godzinny bieg po schodach hotelu Mariott. Z rowerowego siodełka odkrywa uroki Śląska. W Etisofcie pracuje w Pionie Marketingu jako menedżer produktu odpowiedzialny za rozwiązania dotyczące automatycznej identyfikacji.

Przemysław

Bluesman, gitarzysta i współzałożyciel zespołów Black Amber i Around The Blues. Występował na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce. W Etisofcie pracuje w Pionie Technologicznym.

Adam

Jeden z założycieli Etisoft Running Team, na koncie ma trzy półmaratony. Miłośnik biegania (także po górach), fotografowania i wędrówek po najpiękniejszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. W Etisofcie pracuje w Dziale Logistyki Wewnętrznej.

Dorota

W ramach Stowarzyszenia Sportowego Niesłyszących MIG uprawia curling, nazywany też szachami na lodzie. Z sukcesami trenuje koszykówkę i siatkówkę. W Etisofcie jest pracownikiem Logistyki Wysyłek (Pion Operacyjny).

Joanna

Z wykształcenia architekt, w Etisofcie spełnia się w roli grafika, pracując w Pionie Marketingu. Prywatnie entuzjastka ekstremalnych sportów wodnych, członkini Etisoft Kitesurfing Team.

Krzysztof

Na co dzień pracuje w dziale handlowym Etisoft Kraków, a wolnych chwilach gra na klarnecie w zespole LajkFolk.

Karolina

Wulkan energii i dobrego humoru, miłośniczka nordic walking. Jej sukces to pokonanie z kijkami trasy półmaratonu. W Etisofcie w Dziale Fakturowania

Krzysztof

Wulkan energii - entuzjasta: wspinaczki wysokogórskiej i skałkowej oraz jazdy na rowerze. Pracuje w Pionie Technologicznym, w Dziale Badań i Rozwoju.

Ola

Pracuje w Pionie Handlowym. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, rozwiązuje wszystkie trudne zadania. Czas wolny spędza aktywnie; rower, żeglarstwo, kitesurfing to jej pasje.

Nasze sportowe teamy

Back to top