O nas

Ponad 25 lat na rynku to ciągły rozwój Etisoftu, mający na celu zaspokajanie potrzeb naszych odbiorców w zakresie znakowania i automatycznej identyfikacji produktów. Kompleksowa obsługa klientów korporacyjnych oraz dynamiczny rozwój ugruntowały naszą pozycję kwalifikowanego dostawcy etykiet i elementów funkcyjnych o zasięgu globalnym dla wielu branż. Wdrożone modele obsługi pozwalają dostosować zasady współpracy do każdego rodzaju odbiorcy, również w zakresie konsolidacji dostaw produktów do fabryk klienta zlokalizowanych w wielu miejscach świata. Zmieniający się rynek oraz oczekiwania naszych klientów dały nam impuls do rozwoju i budowy kompetencji z zakresu automatyzacji procesów. Z powodzeniem poszerzamy ofertę o nowe urządzenia AutoID, systemy aplikujące etykiety, systemy intralogistyczne oparte o wózki AGV, systemy wizyjne oraz rozwiązania z zakresu technologii RFID.

Od etykiet do Przemysłu 4.0

Nasza wizja

Etisoft to rozpoznawalna marka i dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż. To właśnie etykieta pełni rolę nośnika informacji w oferowanych przez nas rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej i w systemach informatycznych wspierających automatyzację produkcji. Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Czerpiemy inspirację z ich potrzeb, przez co stajemy się coraz lepsi i coraz bardziej wszechstronni, poszerzając portfolio naszych produktów. Swoją przyszłość wiążemy zarówno z rozwojem, który pozwoli utrzymać pozycję nowoczesnego i odpowiedzialnego dostawcy etykiet oraz z produktami, które umożliwią nam i naszym odbiorcom osiągnięcie poziomu przedsiębiorstwa Przemysłu 4.0.

Bezpieczna współpraca - ciągły rozwój

Nasza misja

Budując silną markę Etisoft stawiamy na stabilną i długofalową współpracę z naszymi klientami, dostawcami – Partnerami. Współpraca jaką oferujemy opiera się na bezpieczeństwie technologicznym oraz na zapewnieniu odpowiednich zdolności wytwórczych poprzez inwestycje w park maszynowy, nowe technologie oraz w podnoszenie kompetencji i umiejętności 400-osobowej załogi. Partnerskie relacje z największymi dostawcami zapewniają ciągłość produkcji i utrzymanie terminów dostaw oraz gwarantują niezmienną wysoką jakość oferowanych produktów. Jest ona poparta licznymi certyfikatami. Szerokie portfolio produktów, przejrzyste zasady współpracy i kompleksowa obsługa sprawiają, że Etisoft od wielu lat jest obdarzany zaufaniem i postrzegany jako bezpieczny pracodawca i wiarygodny partner w biznesie.

Firma to ludzie

Największą wartość naszej firmy stanowi 400-osobowy zespół wykwalifikowanych pracowników wspólnie pracujących na sukces przedsiębiorstwa. W skład załogi wchodzą eksperci i wysokiej klasy specjaliści z wielu obszarów, którzy z pełną odpowiedzialnością dbają, aby każdy etap realizacji zadań był wykonany z należytą starannością i na czas. Tworzymy team, otwarty i potrafiący zmierzyć się z każdym wyzwaniem z zakresu obsługi klienta, logistyki, technologii, produkcji czy R&D.

Stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać i kształcić. Wytyczamy jasną ścieżkę kariery. Stale prowadzimy szkolenia pracowników zwiększając ich kwalifikacje. Każdy pracownik ma prawo zaproponować zmiany mające na celu usprawnienie pracy. Dzięki takim działaniom wiele wniosków racjonalizatorskich zostało już wprowadzonych w życie ułatwiając codzienne, jak i długofalowe funkcjonowanie naszej firmy. Razem cieszymy się z wszelkich sukcesów naszych pracowników, wspieramy ich pasje, budowę zespołów sportowych oraz inicjatywy kierowane do lokalnych społeczności, których są pomysłodawcami.

Doświadczenie

Etisoft znaczy doświadczenie

Obecność od 1993 roku w branży produktów z zakresu automatycznej identyfikacji sprawiła, że Etisoft stał się cenioną marką, rozpoznawalną na rynku polskim i europejskim. Zdobywane przez lata doświadczenie konsekwentnie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych grup produktów. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje etykiet i elementów funkcyjnych, dodatkowo wzbogacając ją o innowacyjne systemy oraz rozwiązania dla Przemysłu 4.0. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu i wykwalifikowanemu zespołowi z wieloletnim stażem, który zapewnia naszym partnerom biznesowym poczucie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym udziale w procesie rozwoju, jakiego sami ciągle doświadczamy.

Historia

1993
1996
1997
1998
1999
2000
2002
2003
2004
2005
2006
2008
2009
2010
2011
2012
2014
2015
2016
2017
2019
2020
Powstaje firma Etimark Gliwice, autoryzowany dystrybutor samoprzylepnych etykiet 3M
Nawiązanie współpracy z firmą CITIZEN, producentem drukarek termotransferowych

Zakup pierwszej maszyny do sztancowania etykiet i rozpoczęcie produkcji etykiet
Wprowadzenie do oferty taśm termotransferowych RICOH

Rozbudowa parku maszynowego o maszyny do produkcji i zadruku etykiet
Powstaje oddział w Warszawie
Zmiana nazwy firmy z Etimark na Etisoft

Powstaje oddział w Krakowie
Wprowadzenie do oferty taśm termotransferowych firmy SONY

Zakup maszyny do cięcia termotransferowych taśm barwiących
Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001

W Czechach powstaje pierwszy zagraniczny oddział Etisoft
Wprowadzenie do oferty taśm termotransferowych firmy IIMAK

Zmiana formy własności firmy na Etisoft sp. z o.o.
Powstaje kolejny oddział zagraniczny – w Niemczech
Rozszerzenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 na produkcję etykiet
Powstaje nowa siedziba firmy przy ulicy Szarej 21 w Gliwicach

Rozbudowa parku maszynowego o maszyny do druku cyfrowego i do cięcia laserowego
Wzrost możliwości produkcyjnych, wzbogacenie gamy oferowanych produktów
Powstaje oddział na Ukrainie

Powstaje kolejny oddział – Etisoft Słowacja

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą ISO 14001:2004

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania opartego na wymaganiach norm ISO 9001:2004 oraz 14001:2004.
Powstaje kolejny oddział: Etisoft Nordic
Wybudowanie nowej hali produkcyjnej i magazynu wysokiego składowania w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 11

Powstaje spółka produkująca opakowania kartonowe Etisoft Packaging Systems

Zawiązanie polsko-amerykańskiej spółki MacArthur-Etisoft, która konsoliduje dostawy do rozproszonych zakładów na terenie całej Europy i Ameryki
Wdrożenie nowego systemu klasy ERP wspierającego zarządzanie firmą
Wprowadzenie na rynek europejski materiałów eksploatacyjnych do drukarek CITIZEN
Powstaje firma Loxee
Powstaje firma Etisoft Smart Solutions
Otwarcie nowego magazynu w strefie Segro Tulipan Park w Gliwicach

Recertyfikacja ZSZJ zgodnie z normą ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015
Uzyskanie certyfikatu IATF 16949:2016
Utworzenie spółki Etisoft Węgry

Ogłoszenie strategii marki Etisoft połączone z rebrandingiem

Wprowadzenie na rynek innowacyjnych maseczek samoprzylepnych i przyłbic ochronnych
Uruchomienie sklepu internetowego

Nie tylko biznes

CSR

Chcąc działać w sposób przejrzysty i zgodny z przepisami prawa krajowego przystąpiliśmy do programu ustanowionego przez organizację ONZ Global Compact – największej na świecie inicjatywy na rzecz odpowiedzialności korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Zobowiązaliśmy się tym samym do przestrzegania podstawowych zasad z zakresu praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. Naszym priorytetem jest zapewnienie pracownikom optymalnych warunków pracy oraz poszanowanie praw człowieka i równości. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za wpływ działania biznesu na środowisko naturalne, od lat stawiamy na stosowanie technologii przyjaznych środowisku.

Działalność społeczna

Wspieramy wiele projektów z zakresu rozwoju kultury i sztuki oraz edukacji młodych i zdolnych ludzi. Angażujemy się w akcje charytatywne mające na celu pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Działania te podejmowane są zarówno pod patronatem naszej firmy, jak i organizowane indywidualnie przez naszych pracowników. Od lat jednoczymy się w akcji „Szlachetna Paczka”. Dofinansowujemy zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Aktywnie wspieramy drużyny sportowe, w tym żeglarskie i kitesurfingowe.

Ekologia

Odpowiedzialnie i świadomie kształtujemy relacje między prowadzeniem biznesu a troską o środowisko naturalne. Prowadzimy badania, analizujemy swój wpływ na przyrodę oraz realizujemy zadania służące jego ochronie. Podnosimy kwalifikacje pracowników oraz ich świadomość związaną z minimalizacją negatywnego wpływu na środowisko.
Wspieramy ponadto odpowiedzialne pozyskiwanie drewna, wykorzystując do produkcji etykiet papier z certyfikatem FSC. Oznacza to, że nie został on wyprodukowany kosztem lasu, zwierząt, roślin, ani ludzi, których byt jest od nich zależny. Rozpoznawalnemu na całym świecie logo FSC towarzyszy autorskie hasło, które jest nam wyjątkowo bliskie: „Dbajmy o lasy. Pytaj o produkty z certyfikatem FSC w naszej ofercie”.

Ludzie z pasją

Pracownicy Etisoftu to ludzie z pasjami i zainteresowaniami, które rozwijają w wolnym czasie. W naszej firmie można spotkać zagorzałych sportowców, miłośników roweru, biegania, wspinaczki górskiej, żeglarzy, surferów, czy też muzyków bluesowych. Etisoft wspiera ich w osiąganiu swoich celów, tworząc własną drużynę piłkarską, grupę rowerową, biegową, narciarską i kitesurfingową.

Krzysztof

Założyciel Silesian Explorers – grupy odkrywającej ciekawe i nieoblegane przez turystów miejsca, eksplorującej opuszczone obiekty. Pracuje w Dziale Logistyki Wysyłek.

Przemysław

Zawodowo grafik / technolog. Prywatnie bluesman, gitarzysta i współzałożyciel zespołów Black Amber i Around The Blues. Występował na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce.

Adam

Jeden z założycieli Etisoft Running Team, na koncie ma trzy półmaratony. Miłośnik biegania, fotografowania i wędrówek po najpiękniejszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. W Etisofcie jest kierownikiem działu produkcji.

Dorota

W ramach Stowarzyszenia Sportowego Niesłyszących MIG uprawia curling, nazywany też szachami na lodzie. Z sukcesami trenuje koszykówkę i siatkówkę. W Etisofcie jest operatorką maszyn konfekcjonujących.

Joanna

Zawodowo grafik komputerowy. Prywatnie entuzjastka ekstremalnych sportów wodnych, członkini ETISOFT Kitesurfing Team.

Krzysztof

Na co dzień pracuje w dziale handlowym Etisoft Kraków, a wolnych chwilach gra na klarnecie w zespole LajkFolk.

Karolina

Wulkan energii i dobrego humoru, miłośniczka nordic walking. Jej sukces to pokonanie z kijkami trasy półmaratonu. W Etisofcie w Dziale Fakturowania

Krzysztof

Zawodowo product manager, pracownik działu badań i rozwoju. Prywatnie natomiast wulkan energii - entuzjasta: wspinaczki wysokogórskiej i skałkowej oraz jazdy na rowerze.

Ola

Pracuje w Pionie Handlowym. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, rozwiązuje wszystkie trudne zadania. Czas wolny spędza aktywnie; rower, żeglarstwo, kitesurfing to jej pasje.

Olimpia

Olimpia jest kierownikiem działu administracyjnego, na co dzień zajęta wieloma sprawami. W wolnych chwilach jeździ konno.

Odbiorcy

Odbiorcami naszych produktów są wiodące na rynku firmy z branż: motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD, spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, FMCG i wielu innych. To obecnie ponad 1800 aktywnych klientów w systematycznie rosnącej bazie, poszerzającej się o przedstawicieli kolejnych branż. To mobilizuje nas do nieustannego poszerzania portfolio produktów i do poszukiwania nowych rozwiązań. Dostarczamy towary i produkty do odbiorców mających swe siedziby na całym świecie. Naszymi klientami są korporacje wielooddziałowe, które obsługujemy zgodnie z ustalonymi i dopasowanymi do ich specyfiki rozwiązaniami biznesowo-logistycznymi.
Back to top