przyłbice ochronne dla dzieci; przyłbice dla dzieci do szkoły, przyłbice dla dzieci przyłbica dla dzieci przyłbica ochronna dla dzieci przyłbice ochronne dla dzieci przyłbica dla dziecka przylbica dla dzieci przyłbice dziecięce przyłbica dziecięca przylbice dla dzieci przylbica dla dziecka przyłbice dla dzieci do szkoły przylbica dziecieca przyłbice dla dziecka

Bezpieczny powrót do szkół. Przyłbica ochronna dla dzieci teraz z rabatem!

15 sty 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Ten powrót dzieci do szkół po feriach będzie zdecydowanie inny od tego jaki znamy i jakiego byśmy wszyscy chcieli. Najmłodsi uczniowie z klas I-III wracają do szkolnych ławek w warunkach reżimu sanitarnego. Jak sprawić, by pobyt w szkole był bezpieczny, a obowiązek korzystania ze środków ochrony osobistej (takich jak np. przyłbica ochronna dla dzieci) kojarzył się z wygodą, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, był jak najmniej stresujący i w niczym nie rozpraszał najmłodszych?

Zgodnie z aktualnymi przepisami, to rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej. Z myślą o spełnieniu wszystkich wymogów i oczekiwań użytkowników produkujemy przyłbice w wersji junior. Zostały one bardzo dobrze przyjęte przez uczniów i ich rodziców w zeszłym roku, podczas startu szkolnej edukacji. Nasza przyłbica ochronna dla dzieci powstaje w Polsce, a najłatwiej i najszybciej można się w nią zaopatrzyć się w oficjalnym sklepie Etisoft.

Przyłbica ochronna dla dzieci – co cechuje i wyróżnia nasz produkt?

Dla najmłodszych to na pewno… wesoła kolorystyka elastycznej i regulowanej opaski!

Rodzice z pewnością zwrócą uwagę na takie atuty przyłbic ochronnych jak:

– możliwość regulacji opaski pozwalająca dopasować przyłbicę do obwodu głowy

– komfort noszenia dzięki użyciu miękkiej, poliuretanowej pianki na opasce

– tarcza przyłbicy przystosowana do rozmiaru dziecięcej twarzy

– podwyższona odporność na zarysowania i działanie środków dezynfekcyjnych

– trwałość dzięki wykonaniu tarczy z wysoce przeźroczystego poliwęglanu, czyli jednego z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych

– możliwość swobodnego unoszenia i opuszczania tarczy przyłbicy (ważne podczas konsumpcji śniadania czy spożywania napojów)

– duże pole widzenia, komfort użytkowania także przez dzieci noszące okulary korekcyjne.

Produkowane przez Etisoft przyłbice dziecięce posiadają certyfikat CE.

Zapewniamy bezpieczeństwo na wysokim poziomie, dbamy zarówno o dzieci, jak i dorosłych. Z myślą o tych ostatnich produkujemy przyłbice w większym rozmiarze, o równie wysokich parametrach.

Zachęcamy więc także nauczycieli do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Życzymy Wam bezpiecznej i bezstresowej nauki i pracy!

Podobne artykuły

Back to top