Brązowy medal EcoVadis dla Etisoft!

15 maj 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

Wyniki certyfikacji EcoVadis pokazują zaangażowanie Etisoft w kwestie zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu, etyki i ochrony środowiska. W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy ocenę naszych działań w powyższych obszarach (wyniosła ona 55/100 punktów) i zostaliśmy wyróżnieni Brązowym Medalem EcoVadis. Tym samym Etisoft plasuje się wśród 50 proc. firm najlepiej ocenionych przez EcoVadis!


Jesteśmy przekonani, że zrównoważony i odpowiedzialny rozwój przedsiębiorstwa to jedyny słuszny kierunek na którym należy opierać prowadzenie biznesu. Mamy świadomość, że jako przedsiębiorstwo możemy wywierać duży wpływ na otoczenie gospodarcze, społeczne i środowiskowe. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie jest doceniane przez takie organizacje jak EcoVadis.

Jak się dowiedzieliśmy otrzymanie Brązowego Medalu EcoVadis oznacza, że w naszym imieniu, w ramach inicjatywy One Tree Planted zostanie posadzone drzewo.

Jesteśmy dumni, że mamy swój niewielki, ale jakże istotny wkład w budowę bardziej zrównoważonego świata.

******

EcoVadis to międzynarodowa platforma wspierająca przedsiębiorstwa w ocenie dostawców pod kątem praktyk etycznych oraz oddziaływania na środowisko naturalne i społeczeństwo.

Podobne artykuły

Back to top