Ciepły koc w zimową noc – pomogliśmy bezdomnym zwierzakom

21 gru 2020 - Joanna Heler-Kończakowska

Mamy rekord! Mimo, że czasy niełatwe, dzięki wielkim sercom pracowników oraz Zarządu naszej firmy do schroniska w Miedarach dostarczyliśmy prawie 600 kg suchej i mokrej karmy, w tym tej specjalistycznej, najbardziej potrzebnej!

Piąta akcja okazała się szczęśliwą

Oprócz tego makarony, ryże, koce, kołdry, zabawki dla zwierzaków, drapaki, maty izolacyjne do ocieplania bud… Nasz firmowy dostawczak ledwo pomieścił palety z kartonami. Piątą edycję etisoftowej akcji „Ciepły koc w zimową noc”, a drugą dla 140 psów i 30 kotów z Miedar uważamy za wielki sukces!

Jak Wam się udaje to wszystko zebrać? Jesteście niesamowici! – przywitały nas ze wzruszeniem panie Betina i Magda ze schroniska, zagłuszane donośnym szczekaniem dochodzącym z psich boksów.

Radość, łzy i wzruszenie

Wzruszona była też Ada Dziadosz, inicjatorka i dobry duch firmowej akcji. Nasza koleżanka werbowała do dzielenia się darami także swoich znajomych. Na sygnał „mam trzy ręczniki do oddania” potrafiła pojechać na drugi koniec Gliwic…

Azyl dla psów to specyficzne miejsce. Radość miesza się tu z emocjami i smutkiem. Z uśmiechem żegnaliśmy więc kundelka Jacusia, który w dniu naszej wizyty miał trafić do nowej rodzinki i na własną kanapę. I zupełnie nie potrafiliśmy zrozumieć dlaczego Alex, ten sam który z taką werwą witał nas w zeszłym roku, ciągle tu jest…

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom zwierząt za wielką pomoc i wsparcie!

#EtisoftZnaczyWiecej

Podobne artykuły

Back to top