Prizes and awards

Diamenty Forbesa dla Oriona – firmy z Grupy Etisoft. Gratulujemy!

14 lut 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Gratulujemy naszym kolegom z firmy Orion – Znakowanie Towarów Sp. z.o. zdobycia pierwszych w swej historii „Diamentów Forbesa! Orion to jedna ze spółek Grupy Etisoft, a my cieszymy się że znalazła się ona w tegorocznym zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

„Miał to być kryzys, jakiego świat nie widział, a jednak nasz Ranking Diamentów skupiający najszybciej rozwijające się firmy pokazuje coś całkiem przeciwnego. Biznes idzie świetnie, a klejnotów nigdy nie było tyle, ile dziś” – piszą pomysłodawcy rankingu.

Marek Dziewanowski, prezes Oriona podkreśla: – Obecność w prestiżowym gronie przedsiębiorców to efekt starannego przygotowania się naszej firmy na trudne czasy, zarówno od strony operacyjnej, jak i produkcyjnej. W obliczu pandemii i zaburzonych łańcuchów dostaw udało się nam utrzymać i budować stabilną pozycję, zwiększając wartość i wiarygodność u naszych klientów. Tym samym z nadzieją patrzymy w przyszłość. Pamiętamy, że to nasz wspólny sukces – tym samym dziękuję pracownikom Oriona oraz naszym partnerom.  

Orion – Znakowanie Produktów znalazł się na 1521 miejscu w kategorii firm o przychodach 5-50 mln zł. Warto dodać, że rating wiarygodności firm z listy ‘Diamentów Forbesa” opiera się na badaniu obejmującym okres trzyletni. Analitycy oceniają ryzyka współpracy, płynność finansową i niezaleganie z płatnościami. To potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach.

Dodajmy, że Etisoft jest trzykrotnym zdobywcą Diamentów Forbesa. Z kolei w gronie laureatów z roku 2018 znalazło się także Graffiti Studio – kolejna ze spółek-córek Etisoft.

Podobne artykuły

Back to top