Dziesięć lat minęło jak jeden dzień… #EtisoftZnaczyLudzie

7 lut 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Corocznej tradycji stało się zadość – w szczególny sposób dziękujemy naszym pracownikom z dziesięcioletnim stażem pracy za to, co robią dla rozwoju Etisoftu. Jubileusz to czas na wspominki, refleksje i podsumowania. Oddajemy głos naszym „dziesięciolatkom”. Co dla naszych jubilatów znaczy Etisoft?

Tomasz, koordynator zmianowy logistyki wewnętrznej

Etisoft to dla mnie już nie tylko miejsce mojej pracy. To również miejsce, gdzie na co dzień spotykam fajnych ludzi, prowadzę ciekawe rozmowy i rozwijam swoje zainteresowania. Po tych 10 latach wiem, że praca w firmie, która daje stabilizację i zadowolenie jest jak najbardziej możliwa. Etisoft jest też dla mnie szczególnym miejscem, bo poznałem tu swoją wspaniałą żonę.

Michał, manager produktu (Dział Rozwoju Produktu)

­Etisoft to dla mnie możliwość ciągłego rozwoju. Stawiania czoła nowym wyzwaniom oraz ciekawym, ambitnym i wymagającym zaangażowania projektom.

To poczucie zaufania i wspólnoty z prawdziwymi profesjonalistami, jakimi są moi współpracownicy ale też poczucie bezpieczeństwa, jakie daje solidna marka na rynku.

Przede wszystkim to jednak bezcenna możliwość poznawania nowych ciekawych ludzi i nawiązania wieloletnich przyjaźni.

Anna, mistrz zmianowy produkcji (Działu Produkcji – konfekcja)

Etisoft to dla mnie… praca ciągłych wyzwań. Na pewno cieszę się, że mam okazję zasilać szeregi firmy i uczestniczyć w ciągłym jej rozwoju. 10 lat pracy pozwoliło mi przekonać się, jak wielkie wsparcie otrzymuję od moich bezpośrednich przełożonych w realizacji mojego rozwoju w firmie. Praca z dziewczynami w moim obszarze przynosi mi wiele satysfakcji, szczególnie gdy mogę codziennie pomagać rozwiązywać ich problemy i odpowiadać na pytania, które je nurtują. Oby tak dalej.

Bogumiła, mistrz zmianowy produkcji (Dział Produkcji – konfekcja)

Etisoft to dla mnie… stabilność, praca z fajnymi ludźmi w miłej atmosferze , a to jest bardzo ważne! To także możliwość rozwoju przy wsparciu i motywacji ze strony przełożonych. 

Joanna, specjalista ds. public relations

Etisoft to dla mnie… ludzie. Nawet wtedy, gdy wstanę do pracy lewą nogą to wiem, że po otwarciu drzwi do pokoju powita mnie zapach pysznej kawy, fajni ludzie potrafiący rozwiać wszystkie czarne chmury i wyciągnąć pomocną dłoń, gdy coś się wali. Poza tym – każdy dzień uczy mnie czegoś nowego. A miniony rok szczególnie skłonił mnie do refleksji: jak dobrze pracować w stabilnej i perspektywicznej firmie.

Piotr, operator maszyn cyfrowych

Etisoft to dla mnie po pierwsze PRACA, dzięki której mogłem zdobyć doświadczenie i umiejętności w obsłudze maszyn i nie tylko.

Po drugie LUDZIE, których poznałem przez te 10 lat współpracując na hali produkcyjnej oraz mile spędzając czas na integracjach firmowych. 

Po trzecie WSPOMNIENIA zarówno te pozytywne, kiedy czułem się szczęśliwy i dumny jak i te, którym czasem towarzyszył żal i rozgoryczenie. Za to wszystko dziękuję.

Kamilla, specjalista ds. kadrowo-płacowo

Do Etisoftu trafiłam w lutym 2011 roku. Pracę rozpoczęłam w Dziale Administracji w recepcji. Po paru miesiącach wraz z całą Produkcją przeniosłam się do nowej lokalizacji na ul. Sowińskiego. Tam zajmowałam się w znacznej części problemami kadrowymi pracowników. Już od sześciu lat służę swoją pomocą, także w zakresie płac jako specjalista ds. kadrowo – płacowych. Opiekuję się Działem Produkcji, a także firmą „ESS”.

Etisoft to ważna część mojego życia, to ciekawi ludzie – znajomi, przyjaciele…

Michał, operator maszyn powlekających w ITS

Etisoft to dla mnie pierwszy pracodawca. Pracowałem tam jako operator maszyn sztancujących, a później flekso aż do 2016r. Od 2016 r. pracuje w ITS, spółce-córce Etisoft jako operator maszyn powlekających. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za te lata w firmie

A my dziękujemy Wam za to co robicie dla rozwoju naszej firmy. Cieszy, że przy tej okazji czujecie, że to także Wasz rozwój!

Podobne artykuły

Back to top