Taśmy termotransferowe – nowe nazwy, ta sama jakość

20 maj 2021 - Mariusz Baranowski

Rebranding marki Etisoft to także transformacja oferowanych produktów. Tym samym taśmy termotransferowe z nowym logo Etisoft zyskały nowy, bardziej czytelny podział, poszerzyliśmy też ich ofertę. Zadbaliśmy o to, by wyróżniały się na rynku projektując dla nich owijkę z czytelną informacją o rodzaju produktu.

Taśma termotransferowa – nowy podział

Wprowadziliśmy go w celu usystematyzowania zarówno nazewnictwa, jak i sugerowanego zastosowania danej taśmy. Wszystkie taśmy termotransferowe w kolorze czarnym jakie oferujemy podzieliliśmy na trzy podstawowe grupy:

  • CARBON
  • GRAPHITE
  • DIAMOND

W każdej z nich znajdują się folie termotransferowe z trzema rodzajami barwnika (woskowym, woskowo-żywicznym oraz żywicznym). Nazwy tych grup charakteryzuje jeden wspólny mianownik – węgiel. Każda z odmian węgla to inna wytrzymałość i jakość. Ta sama zasada odnosi się również do oferowanych przez Etisoft taśm termotransferowych.

Taśmy z grupy CARBON to pierwsza opcja wyboru dla odbiorców zainteresowanych ekonomicznymi rozwiązaniami. Taśmy te doskonale sprawdzą się w przypadku mniej wymagających aplikacji lub oznaczeń krótkotrwałych. W tej grupie znalazły się także taśmy do znakowania w technice hot stamping. Taśmy ETISOFT CARBON RIBBON znajdą zastosowanie głównie w branży logistycznej i w handlu.

Taśmy z grupy GRAPHITE oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. W tej grupie znajdziemy wysokiej jakości taśmy termotransferowe do szerokiej gamy zastosowań od etykiet logistycznych (więcej o etykietach) po oznaczenia przemysłowe oraz taśmy do druku bezpośredniego in-line. Taśmy ETISOFT GRAPHITE RIBBON dedykujemy do drukowania oznaczeń w przemyśle, transporcie i logistyce.

DIAMOND to grupa taśm, która gwarantuje najwyższą jakość i trwałość nadruku. Jest ona przeznaczona do aplikacji o bardzo wysokich wymaganiach. Taśmy z tej grupy posiadają szereg certyfikatów, w tym certyfikat UL*. Polecamy je dla odbiorców, dla których jakość jest elementem priorytetowym. Taśmy ETISOFT DIAMOND RIBBON to najlepszy wybór dla branży motoryzacyjnej, AGD, elektronicznej, chemicznej i laboratoryjnej.

*UL – dotyczy taśm żywicznych z tej grupy w połączeniu z rekomendowanymi materiałami do etykiet.

Nadruk termotransferowy – oferta dla szerokiej grupy odbiorców

Mając na uwadze zmieniający się rynek, a co za tym idzie zmieniające się potrzeby klienta, zdecydowaliśmy o poszerzeniu oferty taśm termotransferowych. Nowa oferta jest odpowiedzią na te zmiany. Szereg zupełnie nowych taśm barwiących wprowadzonych do oferty, zaspokoją potrzeby każdego klienta, zarówno małego przedsiębiorstwa, jak i dużej korporacji. W zależności od zastosowania, szerokie spektrum taśm z każdego rodzaju barwnika pozwala dopasować odpowiednie rozwiązanie.

Poznasz je po owijce

Chcąc budować silną markę na rynku, musi być ona rozpoznawalna i musi się czymś charakteryzować. Punktem charakterystycznym naszych taśm będzie nowy leader, czyli tak zwana „owijka”. Opracowaliśmy nową szatę graficzną, na której umieszczony zostanie nowy logotyp ETISOFT wraz z nazwą marketingową grupy taśm termotransferowych, do której należy. Powiązanie produktu z marką buduje większą świadomość konsumenta, która poprzez właściwe skojarzenia sprawia, że klient nie widzi tylko produktu, a zaczyna kojarzyć go z korzyściami.

Jeśli interesuje Cię zadruk taśmami termotransferowymi – skontaktuj się z nami.

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top