Brązowy Partner Ingram nagroda

Etisoft Brązowym Partnerem firmy Ingram!

20 wrz 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

Z radością informujemy, że Etisoft znalazł się w gronie Brązowych Partnerów Ingram Micro, jednego z największych na świecie dystrybutorów urządzeń i rozwiązań IT. Zostaliśmy tym samym docenieni jako sprawdzony dostawca urządzeń Auto ID na polskim rynku. Status Brązowego Partnera daje nam przewagę biznesową i dostęp do szerokiego portfolio urządzeń Auto ID (m.in. takich producentów jak Zebra, Citizen, Honeywell, Newland, Brother, Elo, Datalogic i wielu innych), spersonalizowane wsparcie w doborze urządzeń i rozwiązań oraz możliwość korzystnych zasad współpracy z naszymi klientami z różnych branż.

Brązowy Partner Ingram statuetka

Wspomnianym wyróżnieniem zostaliśmy uhonorowani podczas największej w Polsce konferencji DC/POS (Data Capture/Point of Sale) organizowanej przez Ingram. Upłynęła ona pod znakiem szkoleń i merytorycznych rozmów dotyczących najnowszych rozwiązań. Takie spotkania pozwalają nam trzymać rękę na pulsie w zakresie oferty liderów rynku i poznawać nowości od mniej znanych producentów urządzeń Auto ID.

Dodajmy, że oferta DC/POS obejmuje kilka grup produktowych takich jak: systemy RFID, skanery kodów kreskowych, terminale mobilne, drukarki etykiet oraz oprogramowanie. Pozwalają nam one na realizację ciekawych projektów, dotarcie do różnych grup klientów i dają duże pole manewru podczas wdrożeń.

Ingram Micro – dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą udaną współpracę!

Podobne artykuły

Back to top