Etisoft dostawcą Autoliv!

18 maj 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Etisoft dostawcą etykiet do fabryk Autoliv, światowego lidera w projektowaniu i wytwarzaniu samochodowych systemów bezpieczeństwa! Zakończone pozytywnymi wynikami audyty pozwalają nam na rozpoczęcie współpracy z tym międzynarodowym koncernem. Cieszymy się, że kolejny klient z branży automotive docenia naszą rzetelność, profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół.

Autoliv jest zainteresowany szeroką ofertą etykiet produkowanych przez Etisoft. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze firm wieloodziałowych, a partnerami z branży motoryzacyjnej jest ponad 400 fabryk na całym świecie. Jednym z oferowanych rozwiązań biznesowych są konsolidacje produkcji i dostaw etykiet.

Etisoft realizuje je już dla innego z największych międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych, współpracując w ten sposób z 50. zakładami. Zgodnie z misją firmy, bezpieczna współpraca z klientami i dostawcami jest podstawą długofalowej, przejrzystej współpracy oraz kompleksowej obsługi. To sprawia, że firma jest postrzegana jako zaufany dostawca.

Atutem Etisoft jako dostawcy etykiet we współpracy z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej jest ponadto zgodność z systemem IATF 16949, międzynarodową normą dla systemu zarządzania jakością w motoryzacji.

Autoliv projektuje i produkuje systemy ochronne, takie jak poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa i kierownice. Odbiorcami produktów Autoliv są najwięksi producenci aut na świecie z siedzibami w 27 krajach świata – to ponad 100 marek pojazdów. W Polsce koncern posiada trzy zakłady: w Oławie – gdzie produkowane są poduszki powietrzne oraz w Jelczu Laskowicach, który zajmuje się montażem pasów bezpieczeństwa.

Podobne artykuły

Back to top