dostawca etykiet

Etisoft na IV Kongresie AGD. Zaprezentowaliśmy się jako producent etykiet, płyt czołowych, paneli kontrolnych oraz innowacyjnych rozwiązań

7 cze 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w IV Kongresie AGD zorganizowanym przez APPLiA (Związek Pracodawców AGD) i Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną jako jeden z dostawców do firm będących członkami związku. Etisoft to bowiem nie tylko producent etykiet, ale i także wielu innych rozwiązań dla branży AGD.

Przedsięwzięcie skupiło najważniejsze persony, od właścicieli i prezesów znaczących firm branży AGD po przedstawicieli Rządu RP, Sejmu RP i Parlamentu Europejskiego, którzy od strony legislacyjnej mają wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Gośćmi Kongresu byli m.in. Waldemar Buda (minister Rozwoju i Technologii), Konrad Pokutycki (prezes Zarządu BSH), Federico Rosales (prezes Zarządu Whirlpool SA) czy Olaf Krynicki (Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej w Samsung Electronics Polska).

Branża AGD – w jakim kierunku zmierza?

Pierwszy dzień Kongresu był swego rodzaju maratonem niezwykle ciekawych spotkań i prelekcji dotyczących trendów gospodarczych obejmujących sektor AGD: zarówno pod względem sprzętu dużego jak i małego, trendów w obszarze komunikacji rynku z odbiorcą, zmian zachodzących w obszarach naszych przyzwyczajeń konsumenckich czy zmian w legislacji, która przygotowuje się do zabezpieczenia wszelkich praw i potrzeb wynikających ze zmian dokonujących się na rynkach.

Mieliśmy okazję nawiązać relacje z założycielami firm, spotkaliśmy się też na nieoficjalnych rozmowach z licznymi producentami  branży AGD jak i przedstawicielami organizatorów (APPLiA, ŁSSE). Poszukując kontaktu z interesującymi nas producentami AGD nie ustawaliśmy w ciekawych rozmowach i zacieśnianiu relacji z naszymi obecnymi klientami – podkreślają Anna Kustra, dyrektor AGD i elektronika w Pionie Handlowym Etisoft oraz Marcin Kosicki, dyrektor poznańskiego oddziału Etisoft.

Etisoft nie tylko jako producent etykiet dla AGD

W drugim dniu kongresu odbywał się Business Mixer – „szachowa symultana” czy „randka w ciemno” jak żartobliwie niektórzy określali tą część Kongresu. Spotkanie z przedstawicielami producentów branży AGD zasiadających przy dziewięciu stołach jako gospodarze (Electrolux, Samsung, Miele, BSH, BEKO, Whirlpool, Amica, Biazet wraz z dostawcami i poddostawcami, gdzie przydzieleni w drodze losowania przedstawiciele mieli możliwość zaprezentowania w 3 minutowych setach oferowanych przez siebie produktów i usług.

Podczas quick meetingów prezentowaliśmy profil działania Grupy Etisoft zarówno z zakresu core biznesu, ale również działania z obszarów o charakterze innowacyjnym.

Kongres oprócz nowych kontaktów i spojrzenia na pojawiające się trendy, przyniósł nam również korzyści w zakresie podniesienia prestiżu Etisoft jako dostawcy zapraszanego na kluczowe dla branży imprezy, dostawcy śledzącego rynki oraz dostawcy aktywnego w zakresie pozyskiwania kluczowych dla branży kontaktów.

Ponadto impreza dała nam szansę spotkania z kluczowymi osobami u naszych odbiorców z grupy TOP 10.

Udało nam się również pozyskać kontakty do firm z branży, do których jeszcze nie jesteśmy dostawcą, a udział konferencji i spotkanie ze strategicznymi kupcami uchylił do nich drzwi.

Organizatorom – stowarzyszeniu APPLiA oraz Łódzkiej Strefie Ekonomicznej dziękujemy za zaproszenie!

Podobne artykuły

Back to top