Etisoft na Kongresie AGD. Dziękujemy za spotkanie!

29 maj 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Za nami dwa emocjonujące dni spędzona na Kongresie AGD, największym i najważniejszym w Europie spotkaniu branży. To był wielki zaszczyt i przyjemność być częścią tego wydarzenia – Etisoft od lat jest dostawcą do topowych marek AGD, natomiast w kongresie uczestniczyliśmy jako Partner Wspierający. Podsumujmy to krótko: dziękujemy!

Kongres organizowany przez APPLiA Polska i Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną to był świetnie i pożytecznie spędzony czas. Mieliśmy okazję spotkać się tak z klientami, którzy dobrze znają Etisoft jako sprawdzonego dostawcę, jak i porozmawiać z przedstawicielami firm z którymi do tej pory nie mieliśmy okazji współpracować. Business mixer w czasie którego mogliśmy przedstawić naszą firmę to był prawdziwy rollercoaster – trzy minuty na prezentację oferty na którą składa się kilka tysięcy produktów – to było wyzwanie!

Kongres AGD nie bez powodu nazywany jest świętem branży. Jego wielką wartością jest urozmaicony i bogaty panel dyskusyjny z udziałem liderów i ekspertów branży. To okazja do zapoznania się nie tylko z obowiązującymi trendami i kierunkami rozwoju, ale również z wyzwaniami jakie stoją przed tą gałęzią gospodarki. Wszystkie informacje na pewno postaramy się wykorzystać w codziennej współpracy.

Dziękujemy organizatorom kongresu za świetną współpracę, natomiast Stowarzyszeniu APPLiA świętującemu 20-lecie życzymy sukcesów na kolejne lata! Liczymy na owocną współpracę i utrzymanie satysfakcjonujących zawodowych relacji.

Kliknij tu! Pełna oferta Etisoft dla AGD

Podobne artykuły

Back to top