Etisoft Partnerem Roku 2023 firmy Epson Polska!

13 cze 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Jesteśmy niezmiernie dumni i z radością dzielimy się tą informacją – Etisoft został wyróżniony przez Epson Polska nagrodą Partner Roku 2023! Wyróżnienie to otrzymaliśmy w podziękowaniu za spektakularny wzrost sprzedaży drukarek Epson ColorWorks – dziękujemy! Okazją do spotkania był coroczny zjazd partnerów firmy Epson.

Drukarki etykiet kolorowych firmy Epson to ważny element naszej oferty sprzedażowej. Z pełnym zaangażowaniem promujemy je wszędzie tam, gdzie widzimy że potencjał druku na żądanie może się sprawdzić. To przedsiębiorstwa, które „tu i teraz” potrzebują zadrukowanych etykiet w dokładnie wymaganych, często niewielkich ilościach, a codzienna działalność wiąże się z koniecznością częstych aktualizacji zadrukowanych na nich danych. Jako kompleksowy dostawca do drukarek ColorWorks dodatkowo oferujemy również wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu, gdzie można na żywo zapoznać się z zaletami druku na żądanie. Dla zainteresowanych klientów istnieje również możliwość przygotowania przez nas próbek. Do zobaczenia u nas!

Podobne artykuły

Back to top