Etisoft Partnerem Wspierającym Kongres APPLiA, największe w Europie wydarzenie w branży AGD!

14 maj 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska naszej firmy podczas nadchodzącego Kongresu APPLiA, największego w Europie wydarzenia w branży AGD . Jako Partner Wspierający chcielibyśmy spotkać się z Państwem, by porozmawiać o tym jak współdziałać i odpowiadać razem na potrzeby producentów branży AGD, jak i użytkowników końcowych.  

Z wielką radością spotkamy się w Łodzi z naszymi wieloletnimi klientami. Cieszymy się również z możliwości poznania przedstawicieli firm, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z naszym portfolio. Na naszym stoisku będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu naszą kompleksową ofertę dla branży AGD, która obejmuje między innymi:

  • Etykiety energetyczne, ostrzegawcze, identyfikacyjne oraz technologie RFID.
  • Tabliczki znamionowe, panele kontrolne, płyty czołowe.
  • Izolatory, taśmy i wykroje montażowe, taśmy zabezpieczające, wykroje uszczelniające i amortyzujące.
  • Logotypy.
  • Instrukcje obsługi, karty gwarancyjne.
  • Urządzenia AutoID.
  • Rozwiązania Przemysłu 4.0, takie jak systemy wizyjne oraz systemy intralogistyczne AGV/AMR.

Wydarzenie będzie również okazją do zaprezentowania Państwu poszerzonych możliwości technologicznych Etisoft. Wiążą się one z nowymi inwestycjami ukierunkowanymi na produkcję wysokiej jakości materiałów drukowanych, druk etykiet RFID oraz ich personalizację.

Poznaj naszą ofertę dla branży AGD!

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania pod względem jakości, innowacyjności oraz efektywności. Chcielibyśmy także omówić z Państwem możliwości współpracy oraz dostosować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Kongresu APPLiA. Będziemy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przedstawić nasze rozwiązania w sposób szczegółowy.

Mamy nadzieję na owocne spotkanie i dalszą współpracę!

Kongres APPLiA odbędzie się w dniach od 23 do 24 maja w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ul. Tymienieckiego 22G.

Zapraszamy!

Podobne artykuły

Back to top