producent etykiety z certyfikatem IATF

Etisoft – producent etykiet z certyfikatem IATF 16949

17 paź 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Etisoft od wielu lat jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań dla branży automotive. Jako producent etykiet z certyfikatem IATF 16949:2016 mamy świadomość jak wymagająca jest specyfikacja i jak ważna jest systematyczna praca całej załogi, aby spełnić wszystkie wymogi tej normy. Za nami kolejna zakończona pozytywnym wynikiem recertyfikacja normy zarządzania jakością IATF16949. Obejmuje ona produkcję etykiet samoprzylepnych, elementów funkcjonalnych do znakowania, automatycznej identyfikacji, ochrony i montażu.

Standard IATF 16949 został opracowany we współpracy z najlepszymi przedstawicielami branży motoryzacyjnej. Starając się o najwyższą jakość swoich wyrobów chcieli oni uzyskać jej formalne potwierdzenie.

Zapytaj o etykiety z certyfikatem IATF!

Producent etykiet z certyfikatem IATF 16949 – korzyści dla klienta

Korzyści jest wiele. Jednym z podstawowych celów jest określenie wymagań jakościowych dla systemów zarządzania jakością w firmach kooperujących z motoryzacją. Najważniejsze z punktu widzenia całej organizacji, jak i naszych kooperantów to:

  • Doskonalenie wizerunku i wiarygodności wśród klientów z branży motoryzacyjnej, ale również w innych branżach, które bazują już na wytycznych IATF
  • Elastyczne dopasowanie się do wymagań i oczekiwań naszych klientów
  • Zwiększenie skuteczności i efektywności funkcjonujących systemów zarzadzania jakością. Co ciekawe, również systemów zarządzania środowiskowego, gdyż poprzez doskonalenie procesów produkcyjnych ograniczamy odpady
  • Udoskonalenie jakości naszych wyrobów oraz usług
  • Zredukowanie strat w łańcuchu dostaw
  • Wdrożenie procesu analitycznego ustalania związków przyczynowo – skutkowych powstawania potencjalnych wad produktu oraz uwzględnieniu w analizie czynnika krytyczności (ryzyka) tzw. FMEA;
  • Wdrożenie niezmiennych metod kontroli jakości
  • Stosowanie metodologii APQP (czyli Zaawansowanego Planowania Jakości Wyrobów ) jako narzędzia do planowania projektowania i rozwoju wyrobu i procesów.

W efekcie końcowym, oprócz wyżej wymienionych korzyści otrzymujemy coś najbardziej istotnego z punktu widzenia nas wszystkich,  czyli wzrost zyskowności prowadzonej działalności.

Podobne artykuły

Back to top