Etisoft Smart Solutions, a trendy robotyczne. Raport „Roboty przemysłowe 2022-2023”

16 wrz 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

To już po raz drugi Etisoft Smart Solutions gości na łamach raportu „Roboty  przemysłowe 2022-2023” – dodatku specjalnego wydawnictwa „Control Engineering”. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w przedsięwzięciu poświęconym trendom robotycznym na polskim rynku.

Umacniamy na rynku swoją pozycję jako projektant, producent i integrator w automatyce przemysłowej.  Budujemy pozycję wiarygodnego i sprawdzonego partnera dla przemysłu. Dzielimy się wiedzą i informacjami o naszych wdrożeniach. Odpowiadamy na pytanie: co i jak robimy, by przyczynić się do zwiększenie świadomości o tym jak istotne dla przemysłu i konkurencyjności są innowacyjne rozwiązania.

– Obserwujemy, że coraz więcej firm szuka dopasowanych do swojej specyfiki systemów wykorzystujących roboty mobilne. Główna motywacja to wyzwania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i chęć optymalizacji oraz lepszej mierzalności procesów – podkreśla Wojciech Klein, dyrektor ds. badań i rozwoju w Etisoft Smart Solutions.

Zachęcamy więc do lektury dwóch tekstów zamieszczonych na łamach dodatku. Dzięki nim dowiesz się o systemowym podejściu Etisoft Smart Solutions do problemów zgłaszanych przez klientów.

To: „7 kroków do udanego wdrożenia (i eksploatacji) systemu intralogistycznego bazującego na robotach AGV/AMR (str. 26-27) oraz „4 rzeczy, które musisz wiedzieć o transporcie palet z pomocą robotów” (str. 28).

Zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań – przede wszystkim z zakresu automatyzacji procesów intralogistycznych opartych o pojazdy typu AGV/AMR oraz systemów kontroli jakości wykorzystujących systemy wizyjne – zachęcamy do kontaktu!

Co nas wyróżnia?

  • własne know-how
  • znajomość specyfiki wyzwań stojących przed menedżerami
  • wdrożenia poparte referencjami
  • kompetentny zespół
  • bezpieczeństwo biznesowe współpracy.

Podobne artykuły

Back to top