Etisoft w gronie wystawców kongresu Węgierskiego Towarzystwa Logistyki, Zakupów i Zapasów

5 lis 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Coroczny Kongres Węgierskiego Towarzystwa Logistyki, Zakupów i Zapasów jest największym krajowym spotkaniem specjalistów w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki, zakupów i produkcji. Etisoft po raz kolejny znajdzie się wśród wystawców. 29 edycja imprezy odbędzie się od 10 do 12 listopada 2021 w Tapolca (Hunguest Hotel Pelion) na Węgrzech.

Etisoft to nie tylko producent etykiet. Podczas wydarzenia zaprezentujemy swoją ofertę, w tym autorskie rozwiązania biznesowo-logistyczne służące optymalizacji i uprawnianiu procesów magazynowych i produkcyjnych i wpisujące się w potrzeby Przemysłu 4.0.

Osobiście z uczestnikami kongresu spotka się Orsolya Bajusz z Etisoft Hungary. Zapraszamy także online! Posłuchaj prezentacji dotyczącej robotów AGV oraz systemów wizyjnych 10 listopada w godz. od 16.30 do 17. Opowie o nich Jakub Rudner z Etisoft Smart Solutions. Chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości dotyczące tych rozwiązań.

Na rynku węgierskim Etisoft znany jest głównie jako producent nowoczesnych oznaczeń przemysłowych  i systemów Auto ID. Chcemy dać się ponadto poznać jako dostawca złożonych systemów informatycznych automatyzujących produkcję, w tym opartych na technologii kodów kreskowych i technologii RFID.

Poprzez oddział Etisoft Hungary i udział w kongresie przedstawiciela ESS przedstawiamy się jako dostawca rozwiązań wpisujących się w potrzeby Przemysłu 4.0.

Podobne artykuły

Back to top