Etisoft wyróżniony przez 3M

4 lis 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Firma 3M, nasz wieloletni dostawca materiałów samoprzylepnych i partner biznesowy świętował 30-lecie działalności w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas uroczystej gali w Warszawie przedstawiciele firmy spotkali się z kluczowymi klientami, wśród których był również przedstawiciel Etisoft.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią historii amerykańskiego koncernu. Nasza firma została bowiem uhonorowana okolicznościową, ręcznie wykonaną szklaną statuetką i wyróżnieniem w jednej z czterech kategorii: „Safety and Industrial Business Group”.

Wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne. Od nieomal trzech dekad budujemy bowiem z koncernem 3M sprzedaż produktów i znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm jako jedyny producent etykiet samoprzylepnych – podkreśla Damian Janiga, wiceprezes zarządu Etisoft.

Jubileuszowa gala odbyła się pod hasłem „Razem z Wami i dla Was”. Jak  wspominano podczas uroczystości, sukces 3M nie byłby możliwy bez wieloletniej, bliskiej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi, których 3M ma w regionie ponad 2 tysiące.

Doceniono tym samym wspólne tworzenie lepszej przyszłości opartej na zaangażowaniu, szacunku dla otaczającego świata i świadomości wartości nauki.  

Podobne artykuły

Back to top