HR Najwyższej Jakości

Etisoft zdobył certyfikat „HR Najwyższej Jakości”!

1 lut 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Najlepsze praktyki w zarządzaniu zasobami ludzkimi wdrażane w naszej firmie procentują! Z dumą informujemy, że Etisoft znalazł się w gronie pracodawców wyróżnionych certyfikatem
„HR Najwyższej Jakości” przyznawanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK).

Dziękujemy za docenienie standardów polityki personalnej obowiązujących w naszej firmie. Jednocześnie gratulujemy zespołowi Pionu Zasobów Ludzkich za to co robicie!

Działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w naszej firmie wpisują się w strategię oraz misję firmy„Bezpieczna współpraca – ciągły rozwój”. W codziennej pracy stale doskonalimy i dbamy o jakość dostarczanych rozwiązań, by jak najszerzej odpowiedzieć na potrzeby naszych pracowników, kandydatów jak i biznesu.  
Certyfikat „HR Najwyższej Jakości” potwierdza, że to co robimy jest dobrze oceniane. Nagradzani pracodawcy należą bowiem do grona przedsiębiorstw, które wyznaczają trendy i promują wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce –
mówi Agnieszka Aleksowicz, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w Etisofcie.


Certyfikaty przyznawane są wyróżniającym się firmom raz w roku. Są one oceniane są na podstawie wyników badania ankietowego obejmującego całość procesów, uzyskanych wskaźników oraz analizy wybranego projektu HR.

„HR najwyższej jakości” – ten tytuł zobowiązuje i motywuje do dalszych działań! Dziękujemy!

#EtisoftZnaczyLudzie, #EtisoftZnaczyBezpieczenstwo

HR Najwyższej JakościPodobne artykuły

Back to top