panele kontrolne

Graffiti, spółka z Grupy Etisoft z nowym logo. Po pierwsze – sitodruk!

19 gru 2022 - Mateusz Skowron

Drukarnia Graffiti, firma z Grupy Etisoft, odświeżyła swoją identyfikację wizualną. Zmiana została zainspirowana najważniejszą dla firmy gałęzią poligrafii – sitodrukiem. Nowe logo, jak i kolor użyty w identyfikacji, bezpośrednio nawiązuje do druku sitowego, który znany jest z możliwości uzyskania wyrazistych kolorów na niemal dowolnym materiale nadającym się do druku.

Przeprowadzony rebranding to nie tylko odświeżony wygląd. Wraz z nim drukarnia wkracza w jak dotąd niezagospodarowane obszary digital marketingu. To zupełnie nowy rozdział dla Graffiti – po wielu latach ciszy i budowania relacji głównie w mikrootoczeniu firmy, przyszła pora otworzyć się na zupełnie nowe wyzwania związane z promocją firmy.

– Prócz działań związanych z marketingiem, nasza drukarnia nieustannie testuje nowe rozwiązania, które mają na celu usprawnić wewnętrzne procesy produkcyjne i logistyczne. W tym roku pojawiła się nowa maszyna, która wsparła dział sitodruku, pozwalając na zwiększenie naszych możliwości o prawie 1 milion 300 tys. sztuk paneli kontrolnych rocznie. To spore wsparcie obecnego parku maszyn, które z powodzeniem zabezpiecza bieżące zapotrzebowanie naszych klientów oraz przygotowuje nas do przyjmowania nowych projektów o podobnej charakterystyce. – mówi Dawid Kubica, dyrektor techniczny w Drukarni Graffiti.

Druk sitowy, choć stanowi główną gałąź działalności drukarni, nie jest jedyną techniką wykorzystywaną podczas zabezpieczania bieżących potrzeb firm, z którymi współpracuje. W przyszłości planowana jest rozbudowa działu druku cyfrowego, który już dzisiaj wykorzystywany jest do produkcji ulotek informacyjnych i instrukcji obsługi. W tym celu zostały zakupione sąsiadujące z firmą działki, które umożliwią dalszą rozbudowę przestrzeni produkcyjnej.

Firma z Grupy Etisoft jest liderem i czołowym europejskim producentem paneli frontowych. Dostarcza je na produkty największych światowych marek z branży AGD/RTV i automotive.

Więcej o produktach dostarczanych przez Drukarnie Graffiti znajdziecie tutaj

Podobne artykuły

Back to top