HR Najwyższej Jakości – Etisoft wyróżniony po raz kolejny!

24 sty 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

W rok 2023 wchodzimy z wiadomością, która cieszy i to podwójnie! Drugi rok z rzędu Etisoft został bowiem wyróżniony certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2023. Zdobywając pierwszy raz wyróżnienie pisaliśmy, że motywuje nas do dalszych działań – jak widać nie spoczęliśmy na laurach!

Certyfikat jest przyznawany raz w roku przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Jego przyznanie poprzedza badanie ankietowe obejmujące całość procesów HR w firmie oraz wnikliwa analiza wybranego projektu HR.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

– Do tegorocznej edycji przedstawiliśmy projekt „Kształtowanie pozytywnych postaw w organizacji”. To w zasadzie niekończący się proces, a samo zagadnienie jest bardzo obszerne i niełatwe. Ma za to olbrzymi wpływ na szeroko rozumiane środowisko pracy, które jest kształtowane przez pracodawcę, jak i przez samych pracowników. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy, gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Uzyskany certyfikat cieszy nas tym bardziej. To dla nas potwierdzenie, że stałe doskonalenie, praca nad jakością dostarczanych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi przekłada się na wyniki i znajduje uznanie także w oczach ekspertów – podkreśla Agnieszka Aleksowicz, dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich.

Nasza firma znalazła się tym samym w wyśmienitym gronie 61 przedsiębiorstw, które zostały docenione za wyznaczanie trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi i promowaniu wysokich standardów zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce.

Jak podkreślają organizatorzy, certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Zdobyte wyróżnienie potwierdza kierunek jaki obraliśmy w strategii firmy: „Bezpieczna współpraca – ciągły rozwój”. Oznacza to, że stawiamy na stabilne i długofalowe partnerstwo, budowanie zespołu profesjonalistów i dążenie do ciągłego doskonalenia w odpowiedzi na potrzeby pracowników, kandydatów i naszych partnerów biznesowych.

Gratulujemy i dziękujemy naszym koleżankom z Pionu Zasobów Ludzkich – to dzięki Wam jesteśmy wśród najlepszych!

Podobne artykuły

Back to top