Mamy wyróżnienie w konkursie „Firma Przyjazna Rodzinie / Firma Przyjazna Człowiekowi! Bo #EtisoftZnaczyLudzie!

11 paź 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Etisoft zdobył wyróżnienie w konkursie „Firma Przyjazna Rodzinie / Firma Przyjazna Człowiekowi” organizowanym przez Instytut Humanites! Na podstawie wyników konkursu powstał raport Dobrych Praktyk Pracodawców w roku 2021-2022. Nasza firma trafiła również i na jego łamy.

Dzielimy się w nim opisem praktyk i działań jakie realizujemy. Wpisują się one w filozofię wellbeing oraz wspierania pracowników w łączeniu ról zawodowych i prywatnych. To przede wszystkim tworzenie warunków do samorealizacji i aktywności sportowej i kilka prężnie działających grup sportowych (rowerowa, biegowa, narciarska, wędkarska, żeglarska…). Etisoft wspiera ich funkcjonowanie, zachęca pracowników do realizacji pasji i stwarza ku temu warunki.

Opis realizowanych działań został uzupełniony wynikami ankiet pracowniczych, a dotyczącymi oceny działań pracodawcy.

Dodajmy, że pokonkursowy raport pokazuje, że Etisoft nieomal w każdej kategorii stara się zaspokajać potrzeby pracowników tak samo lub lepiej niż inne firmy z branży oraz duże spółki.

Obszary oceniane w ramach konkursu to m.in.

  • strategiczne podejście do polityki zatrudnienia i rozwoju pracowników
  • rozwiązania dotyczące elastycznej organizacji pracy wspierającej integrację życia rodzinnego i zawodowego
  • dbałość o dobre samopoczucie i zadowolenie pracowników.

Warto wspomnieć, że w naszej kategorii firm (zatrudniających powyżej 250 osób) rywalizowaliśmy ze znanymi, międzynarodowymi markami. W konkursie „Firma Przyjazna Rodzinie / Firma Przyjazna Człowiekowi” wzięły udział firmy z 11 branż zatrudniające 64 tys. osób.

 Zdobyte wyróżnienie cieszy tym bardziej! Dziękujemy! #EtisoftZnaczyWiecej, #EtisoftZnaczyLudzie

Tu znajdziesz raport Instytutu Humanites.

Podobne artykuły

Back to top