Produkty

Właściwości

etykiety-oznaczenia_kablimaterial-foilodpornosc-uv_humiditywlasnosci-permanenttechnologia-tt

Etykiety identyfikacyjne

Etykiety z nadrukowanym numerem identyfikacyjnym wykorzystuje się do śledzenie procesu produkcyjnego przewodów elektrycznych. Podczas produkcji wiązek kablowych oznaczane są poszczególne przewody lub grupy przewodów. Najczęściej wykorzystuje się do tego etykiety z flagą lub etykiety owijki na których nadrukowane są dane identyfikacyjne przewodu w postaci numeru lub kodu kreskowego. Tam gdzie (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Właściwości

aplikacja-manualetykiety-oznaczenia_kablietykiety-oznaczenia_rfidkodowanie-2dkodowanie-rfid

Etykiety identyfikacyjne RFID

Etykiety RFID w postaci flagi przeznaczone są do oznaczania wiązek kablowych i przewodów elektrycznych podczas ich produkcji. Oznaczenia te spełniają wymagania koncernów Automotive  odnośnie znakowania komponentów w systemach RFID. Etykieta z flagą, w której umieszczony jest chip RFID, przyklejana jest do przewodów na początku procesu produkcyjnego. Dodatkowo na białej powierzchni (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe

Właściwości

druk-pantoneetykiety-ostrzegawczeetykiety-kolorowe

Etykiety informacyjne

Etykieta ostrzegawcza sygnalizuje ryzyko wystąpienia zagrożeń związanych z niewłaściwym użytkowanie produktu. Stosowanie etykiet ostrzegawczych na przewodach elektrycznych jest niejednokrotnie wymagane prawnie. Etykiety ostrzegawcze mogą być  w formie samoprzylepnej etykiety lub przywieszki z nadrukowanymi informacjami o potencjalnym zagrożeniu. Rozmiar etykiety, kolorystyka, wykorzystana grafika czy piktogramy są przygotowywane na zamówienie. (...)

Czytaj więcej Zapytanie ofertowe
Back to top