Pracodawca na miarę obecnych wyzwań rynku! Etisoft po raz drugi doceniony przez kapitułę Konkursu Instytutu Humanites “Firma Przyjazna Rodzinie/Człowiekowi

6 mar 2023 - Magdalena Głowala-Kowalska

Już po raz drugi Etisoft zdobył wyróżnienie w konkursie „Firma Przyjazna Rodzinie/Firma Przyjazna Człowiekowi” organizowanym przez Instytut Humanites.

Celem konkursu jest promocja innowacyjnych i ciekawych działań, które wyznaczają standardy na rynku pracy przyjazne rodzinie i człowiekowi.

Wdrażanie przez  pracodawców, w tym także przez Etisoft, programów i inicjatyw wellbeing’owych  przekłada się nie tylko na wyniki firmy czy na poziom innowacji, ale także na jakość zdrowia i życia ludzi.

W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie za projekt:

„Przejście z trzyzmianowego trybu pracy na dwuzmianowy, z sukcesem łącząc transformację technologiczną i troskę o dobrostan pracowników”.

W czteroetapowym procesie zostały przeanalizowane zgłoszenia od firm z całej Polski, w których łącznie pracuje ok. 44 tysięcy osób.

Oceniane było strategiczne podejście do polityki zatrudnienia, jak również rozwój dobrostanu pracowników i rozwiązania, które sprzyjają elastycznej organizacji pracy, co w konsekwencji ma na celu wspieranie integracji życia rodzinnego i zawodowego.

Udział w konkursie, jak również wyróżnienie jest dla nas bardzo dużą motywacją do wprowadzania kolejnych innowacyjnych projektów, które będą odpowiadały na potrzeby naszych pracowników i ich rodzin.

Dziękujemy organizatorom, a  wszystkim laureatom gratulujemy! #EtisoftZnaczyLudzie #EtisoftZnaczyWięcej

Podobne artykuły

Back to top