program do projektowania etykiet

Projektowanie etykiet – pełna oferta oprogramowania etiLABEL już w e-sklepie Etisoft. Pobierz darmowe demo i wersję Lite!

31 paź 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

Z przyjemnością informujemy, że oferta sklepu internetowego Etisoft poszerzyła się o kolejne wersje oprogramowania do samodzielnego projektowania i druku etykiet samoprzylepnych – etiLABEL. Aby jeszcze lepiej zaprezentować możliwości każdego z wariantów zachęcamy do pobrania darmowych wersji demo oprogramowania Basic, Standard, Medio i Professional lub zainstalowania wersji najprostszej – Lite.

Tu pobierz darmowe demo i etiLABEL Lite!

Poznaj możliwości jakie daje etiLABEL, uniezależnij się od usług drukarni. Korzystając z najprostszej wersji oprogramowania w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb, możesz zainstalować wersję wyższą oprogramowania, a tym samym korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji – np. projektowania etykiet logistycznych GS1.

Czytelne porównanie wersji – sprawdź, która będzie dla Ciebie najlepsza!

Autorskie oprogramowanie etiLABEL nie wymaga od użytkowników jakichkolwiek umiejętności graficznych. Samodzielne przygotowanie wzorów i zadruk etykiet pozwalają zredukować koszty, uporządkować chaos wynikający z zarządzania zbyt dużymi zasobami etykiet, ich aktualizacją i powstawaniem kolejnych wersji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty e-sklepu Etisoft! Zachęcamy do kontaktu – Etisoft to firma, gdzie kupisz wszystko co jest potrzebne do samodzielnego oznaczania i identyfikacji produktów: urządzenia Auto ID, etykiety i oznaczenia, taśmy termotransferowe

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w sklepie internetowym? Skontaktuj się z nami przez formularz zapytania!

Kliknij tu!

Podobne artykuły

Back to top