Świąteczna atmosfera w Etisofcie to nie tylko choinka. To także coroczny konkurs świąteczny

22 gru 2020 - Joanna Heler-Kończakowska

Na wyniki tego konkursu eti-dzieci czekają z niecierpliwością. Coroczny firmowy konkurs na najpiękniejsze prace świąteczne to przedsmak tych szczególnych dni i przemiły zwyczaj. Pandemia i zalecenie przebywania w domu wyzwoliły twórczą inwencję, a efektem była wyjątkowo duża liczba zgłoszonych prac.

Firmowe akcenty mile widziane

Jak w każdej edycji konkursu, jury doceniało samodzielność, kreatywność, pomysłowość i estetykę wykonania prac. Oprócz postaci bałwanka uczestnicy, w podziale na kategorie wiekowe stworzyli także witraże, jak i rodzinnie piekli ciasta i ciasteczka oraz dzielili się historiami domowych tradycji świątecznych.

Jury nie liczyło kalorii

Bardzo nas cieszyły firmowe akcenty, jak np. samoprzylepna maseczka na twarzy św. Mikołaja czy wykonana z ciasteczek nazwa Etisoft. Jedna ze słodkich prac została natomiast przygotowana przez nasze koleżanki z produkcji, które wystąpiły jako „Rodzina Działu TTR”.

Nasi jurorzy szczególnie czekali na kulinarną część konkursu… Degustowali po kawałeczku, doszukując się i odnajdując często zapomniane smaki dzieciństwa, wyrażając zdecydowane opinie („gorzka czekolada w tym ciastku psuje efekt”) lub po prostu: „renifery nie są jadalne” 🙂

Nagrody i wyróżnienia dla wszystkich uczestników sprawiły frajdę małym artystom. Dziękujemy za udział i gratulujemy!

Podobne artykuły

Back to top