SEED Signify

Wyróżnienie dla Etisoft od Signify za „Najbardziej innowacyjne pomysły” podczas Supplier Early Engagement Days!

20 cze 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Dobre i świeże pomysły zawsze na wagę złota! Budują przewagę konkurencyjną, przynoszą oszczędności, pozwalają na wzrost i rozwój. Dodajmy do tego kreatywne podejście i świadomość własnych możliwości. Efekt? Wyróżnienie „Za najbardziej innowacyjne pomysły” dla Etisoft reprezentowany przez naszych kolegów Bartłomieja Jenerowicza i Tomasza Wojciechowskiego podczas Supplier Early Engagement Days (SEED). To odbywający się od kilku lat event organizowany przez Signify, lidera na rynku oświetlenia i naszego wieloletniego kluczowego klienta.

Program SEED skupia kluczowych przedstawicieli partnerów Signify współpracujących z firmą na różnych poziomach. „Wspólnie z naszymi partnerami strategicznymi pracujemy nad koncepcyjnymi i możliwościami tworzenia wartości, które poprawią nasze obecne i przyszłe portfolio. Opieramy się na wiedzy naszych partnerów o wartości dodanej i ulepszamy nasz sposób pracy, procesy i operacyjne wyniki biznesowe” – tłumaczą ideę tych spotkań przedstawiciele Signify.

Nasza firma bierze udział w tej „burzy mózgów” rokrocznie. W tym roku Bartek i Tomek przedstawili aż 32 możliwe do wdrożenia w Signify usprawnienia! Bazując na wieloletnim doświadczeniu uwzględnili w nich produkty z naszej oferty. Na grunt Signify postarali się również przenieść wdrożenia zrealizowane u klientów z innych branż.

Z ciekawszych z punktu widzenia takiej firmy jak Signify rozwiązań zaproponowaliśmy rzepy przemysłowe jako alternatywę dla elementów skręcanych śrubami lub klejonych. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w branży motoryzacyjnej, ale z naszej praktyki wynika, że sprawdzi się również w branży oświetleniowej. Wartym rozważenia pomysłem są także etykiety miedziane, z klejem termoprzewodzącym ciepło, co jest istotne w pracy urządzeń elektronicznych – podkreślają Bartek i Tomek, reprezentujący oddział handlowy Etisoft w Poznaniu.

Przedstawione przez nas pomysły trafiły na podatny grunt i spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, wśród których była kadra zarządzająca Signify oraz kilkudziesięciu innych dostawców. Wierzymy, że wyróżnienie jakie zdobyliśmy było w pełni zasłużone! Gratulujemy naszym kolegom inwencji, kreatywności i doskonałej znajomości oferty Etisoft w różnych zastosowaniach!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, szukasz rozwiązania dla Twojego obszaru…

Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top