Wzmocnienie Etisoft Smart Solutions. Prezes Etisoft Michał Majnusz dołączył do Zarządu spółki

8 lis 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Do Zarządu Etisoft Smart Solutions, jako przedstawiciel głównego udziałowca dołączył 2 listopada Michał Majnusz, prezes Etisoft. Michał Majnusz będzie łączyć obie funkcje.

To istotne wzmocnienie ESS, firmy działającej od 2016 roku; projektanta, producenta i integratora systemów i rozwiązań dla Przemysłu 4.0. Michał Majnusz ma wesprzeć firmę swoim doświadczeniem w zarządzaniu dużym przedsiębiorstwem oraz w komercjalizacji produktów powstających w ESS.

Etisoft Smart Solutions ma na koncie wdrożenia w obszarze automatyzacji logistyki wewnętrznej i systemów wizyjnych. W zakresie robotów AGV nowa strategia przedsiębiorstwa przewiduje skupienie się  przede wszystkim na trzech rodzajach pojazdów mobilnych: 

  • lift (do przewożenia palet, podnoszenia i umieszczania ich w punktach dokujących
  • fork— robota przenoszącego palety z ziemi na inne miejsce – np. na pewną wysokość
  • picker—pobierającego przedmioty (np. pojemniki KLT) z półek i dostarczającego je na miejsce.
Michał Majnusz

Michał Majnusz z Etisoftem związany jest od 1995 roku, od trzynastu lat piastuje stanowisko prezesa. Etisoft to dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż. Obecnie dostarcza swoje produkty i rozwiązania do 1800. globalnych klientów z 40. krajów świata.  

Spójna strategia realizuje wizję Etisoft Od etykiet do Przemysłu 4.0”.

Podobne artykuły

Back to top