Czytnik kodów kreskowych – nowa seria Honeywell

4 cze 2021 - Marek Gaweł

Trudne środowisko magazynowe oraz produkcyjne wymaga stosowania narzędzi niezawodnych oraz ponadprzeciętnych. Najczęściej spotykane problemy związane ze skanowaniem kodów kreskowych w tych obszarach przedsiębiorstwa to słabej jakości wydruki, uszkodzone czytniki kodów oraz duża odległość skanowania. Użytkownicy szukają narzędzi poprawiających produktywność, gdyż jest to ważny element budowania przewagi nad konkurencją. Granit XP to ultrawytrzymały czytnik do skanowania kodów kreskowych.

czytnik kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych odporny na upadek

Nowe skanery kodów kreskowych Honeywell Granit XP charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie specyfikacją dotyczącą trwałości i wydajności skanowania. Niezwykle trwała konstrukcja urządzenia gwarantuje odporność na upadek na betonową posadzkę z wysokości nawet 3 metrów. Siedem tys. cykli w testach bębnowych symulujących upadek z wysokości 1 m wykazują trwałość i gotowość do pracy przy codziennych uderzeniach i upadkach ze standardowych stanowisk pracy. Małe i głęboko wpuszczone odporne na zarysowania i uderzenia szkło osłaniające moduł skanujący minimalizuje ryzyko uszkodzenia skanera. Szczelność obudowy na poziomie IP67 umożliwia pracę w środowiskach zewnętrznych oraz zapylonych.

Rodzina skanerów Granit XP obejmuje cztery urządzenia różniące się sposobem komunikacji (przewodowe, bezprzewodowe) oraz modułem skanującym (SR, XR).

Honeywell Granit XP 1990iSR to czytnik kodów ze standardowym modułem skanującym. Optymalna głębia ostrości dla skanowania na długość ramion.

czytnik kodów kreskowych

Honeywell Granit XP 1991iSR to model bezprzewodowy. Komunikuje się w standardzie Bluetooth w odległości nawet do 100 m od stacji dokującej. Standardowy moduł skanujący odpowiedni do skanowania kodów 1D oraz 2D z bliskiej odległości.

czytnik kodów kreskowych

Honeywell Granit XP 1990iXR to przewodowy czytnik z zaawansowanym modułem skanującym Flex Range. Posiada zakres odczytu od 0 mm do nawet 10 m. To idealne rozwiązanie do magazynów wysokiego składowania.

czytnik kodów kreskowych

Honeywell Granit XP 1991iXR to bezprzewodowa wersja czytnika z modułem Flex Range. Posiada on popularny standard komunikacji Bluetooth. Urządzenie można łączyć więc bezpośrednio z dedykowaną stacją dokującą, jak i z innymi popularnymi na rynku urządzeniami do przechowywania danych. Chodzi o tablet czy komputer przemysłowy.

czytnik kodów kreskowych

Niezrównane parametry wytrzymałościowe serii czytników Granit XP oraz zaawansowane moduły skanujące nawet uszkodzone kody kreskowe to warunki kluczowe dla wymagających użytkowników. 3 lata standardowej gwarancji oraz możliwość zakupu dodatkowych, rozszerzonych pakietów gwarancyjnych pozytywnie wpływają na koszt inwestycji. Skutecznie obniżają także całkowity koszt posiadania.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top