etykiety produktowe dla AGD

Etykiety na produkty. Etykiety marketingowe w AGD

7 gru 2022 - Mariusz Bielecki

Etykiety na produkty – dlaczego pierwsze wrażenie jest takie ważne

Marketing polega na dotarciu do właściwych odbiorców w celu promowania i sprzedaży produktów i usług. Ważne jest, aby przekaz, jak i wizerunek marki trafiały do odbiorców w najlepszy sposób za pośrednictwem różnych kanałów. Jednym z nich są etykiety na produkty, w tym etykiety marketingowe.

W obliczu silnej konkurencji producenci sprzętu AGD potrzebują znacznie skuteczniejszej promocji oferowanych przez nich produktów. Wymaga to nie tylko stworzenia skutecznej strategii marketingowej, która przyciągnie potencjalnych klientów do odwiedzenia sklepów. Potrzebna jest również strategia promocyjna w sklepie, która pomoże potencjalnym klientom w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie. Sprzęt gospodarstwa domowego nie jest zwykłym materiałem eksploatacyjnym, który klienci muszą wymieniać co miesiąc, a nawet co rok. Większość dobrych urządzeń gospodarstwa domowego może służyć właścicielom przez wiele lat. 

Zwiększenie rozpoznawalności marki dzięki etykietom

Część klientów jest już mocno związana z marką i wie „co chce”. Jeśli używasz sprzętu danej firmy od lat to pamiętaj, że podróż ku lojalności wobec marki gdzieś się zaczęła. Ale co, jeśli produkt jest nowością na rynku i nie posiada żadnej formy reklamy? W świecie, w którym konsumenci stali się bardziej wymagający w stosunku do kupowanych produktów, nie możemy lekceważyć znaczenia etykiet marketingowych. Etykiety na produkty i etykiety marketingowe mają moc nie do przecenienia – mają pomóc zrobić pierwsze wrażenie. Dobry projekt etykiety marketingowej może zwiększyć rozpoznawalność marki, wyróżnić produkt, przekazać informację o kluczowych przewagach nad konkurencją lub o promocjach. Staje się to coraz ważniejsze w sytuacji, gdy podobne produkty są zgrupowane na tych samych półkach czy standach.

etykiety na produkty takie jak lodówka

Chcę podkreślić siłę mojej marki!

Zaufali nam najwięksi, zaufaj i Ty

Etisoft od wielu lat dostarcza etykiety do topowych producentów sprzętu AGD. Doskonale wiemy, jak ważne jest budowanie silnej marki na tle konkurencji. Wykorzystując nasz nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie operatorów jesteśmy w stanie zaoferować etykiety najwyższej jakości.

Dowiedz się co oferujemy branży AGD! To nie tylko etykiety

etykiety produktowe, marketingowe na pralki

O zachowanie powtarzalności koloru, braku niedodruków czy błędów drukarskich dbają specjalne systemy wizyjne i dział kontroli jakości. W zależności od zamawianego wolumenu oferujemy etykiety marketingowe wykonane metodą fleksograficzną lub cyfrową. Aby uzyskać efekt „wow” możemy zaoferować błyszczącą folię z efektem hologramu lub szereg innych uszlachetnień. Mieniąca się tęczą etykieta skutecznie przyciąga wzrok i zachęca do bliższego zapoznania się z produktem. Niestandardowy kształt etykiety połączony z odpowiednią kolorystyką z pewnością zaintryguje potencjalnego klienta.  Do większości etykiet marketingowych umieszczanych bezpośrednio na produkcie używamy materiałów z klejem łatwoodlepnym. Możemy również zaoferować rozwiązania bezklejowe w formie przywieszek lub tzw. wieszaków.

Etykiety z certyfikatem UL

Jeśli interesują Cię oferowane przez Etisoft rozwiązania nie tylko z zakresu etykiet marketingowych dla AGD, takie np. jak płyty czołowe i panele kontrolne czy druki (instrukcje obsługi, kary gwarancyjne, ulotki informacyjne) –

Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top