ETISOFT partnerem biznesowym ARCA! Poszerzona oferta urządzeń print&apply, nowość – znakowanie laserem

21 cze 2023 - Michał Wąs
Arca Labelling&Marking logo

Z przyjemnością informujemy, że Etisoft został partnerem biznesowym firmy Arca Labeling&Marking, włoskiego producenta urządzeń przeznaczonych do automatycznej aplikacji etykiet, automatycznych urządzeń drukująco-aplikujących oraz urządzeń do znakowania produktów laserem.

Arca jest wieloletnim dostawcą urządzeń znakujących cechujących się wysoką jakością i niezawodnością proponowanych rozwiązań. Firma działa globalnie dostarczając swoje urządzenia do największych producentów w wielu branżach poprzez partnerów biznesowych tworzących kanał dystrybucji.

W związku z powyższym oferta Etisoft poszerzyła się o następujące produkty:

  • Aplikatory etykiet z serii Easy, Dynamic, Sharp, Evolution, Performance, Wind i Flash z możliwością aplikacji etykiet z maksymalną prędkością od 18 do 200m/min oraz komunikacją Modbus TCP/IP.  Modułowa budowa aplikatorów zapewnia ich łatwe doposażenie w dodatkowe akcesoria zapewniając elastyczność podczas znakowania produktów oraz wysoką precyzję i powtarzalność aplikacji etykiet.
aplikatory etykiet Arca
  • Pneumatyczne urządzenia drukująco-aplikujące z serii EasyLiner, LinerPlus i LinerPlus 4.0 z możliwością komunikacji ze sterownikami PLC z użyciem protokołu Modbus TCP/IP i współpracą z modułami drukującymi Zebra i Sato. Urządzenia w łatwy sposób mogą zostać przebudowane do nakładania etykiet na przód lub tył produktu lub dwóch etykiet na sąsiadujące boki. Dodatkowo istnieje możliwość bezpośredniej integracji z weryfikatorem kodów znajdujących się na wydrukowanej i naklejonej na produkt etykiecie.
Pneumatyczne urządzenia drukująco-aplikujące Arca
  • Pneumatyczne urządzenie drukująco-aplikujące etykiety Linerless 4.0 współpracujące z modułem drukującym Sato. Rozwiązanie dedykowane do ekologicznego znakowania niegenerującego odpadu w postaci podkładu po etykietach. Wstęga ciągła ze specjalną warstwą kleju po wydrukowaniu na niej treści jest odcinana przez system tnący i aplikowana na produkt. Urządzenie również posiada komunikację Modbus TCP/IP, aby sprostać wymaganiom standardu Przemysłu 4.0.
Pneumatyczne urządzenia drukująco-aplikujące Arca
  • Aplikatory etykiet z możliwością naniesienia zadruku w technologii laserowej na etykietę przed jej aplikacją. Rozwiązanie zapewniające trwałe oznakowanie na etykietach w zastępstwie kalki termotransferowej lub znakowania atramentem/tuszem.
Aplikator etykiet nanoszący zadruk w technologii laserowej
  • Kompletne systemy znakujące wraz z przenośnikami, mechanizmami pozycjonującymi i doklejającymi etykiety. Zestawy mogą być wyposażone w więcej niż jeden aplikator etykiet zapewniając kompletne oznaczenie produktów przypadku większej ilości etykiet na produkcie.
Kompletny system znakujący
  • Serię przemysłowych urządzeń znakujących w każdej technologii laserowej: CO2, Fiber, DPSS do znakowania różnych powierzchni jako moduły wolnostojące jak i kompletne stacje znakujące mogące znaleźć zastosowanie w każdej branży produkcyjnej.
Urządzenia znakujące w technologii laserowej

Wraz z poszerzeniem naszej oferty o urządzenia firmy Arca uzyskaliśmy możliwość oferowania wsparcia w obszarze części zamiennych i usług serwisowych dla nowych i dotychczasowych użytkowników rozwiązań sygnowanych logo Arca.

Skontaktuj się z nami jeśli poszukujesz ekonomicznych, szybkich urządzeń zapewniających wysoką produktywność!

Kliknij tu po ofertę!

Podobne artykuły

Back to top