Etisoft po audycie kontrolnym IATF 16949!

4 lip 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Certyfikat IATF 16949:2016 to synonim wysokiej jakości produktów i wiarygodności przedsiębiorstw, które go posiadają. Dlatego też z dumą informujemy, że przeprowadzony we wszystkich trzech lokalizacjach audyt kontrolny IATF zakończył się dla nas sukcesem!

Dlaczego certyfikat IATF 16949 jest taki ważny?


Certyfikat IATF jest wymagany przede wszystkim podczas współpracy z branżą automotive. Branża ta należy do bardzo wymagających i wysoko ustawia poprzeczkę. Tym samym certyfikat ten jest również wskazówką dla firm z innych branż, potwierdzającą, że jako Etisoft spełniamy wyśrubowane standardy jakościowe i szereg wymogów związanych z systemowym zarządzaniem jakością. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem naszej pracy. Audyt wykazał jedynie trzy drobne niezgodności, za to zaproponowane przez nas działania naprawcze spotkały się z aprobatą audytorów.

Co Etisoft oferuje branży automotive? Sprawdź!

Pozytywna ocena cieszy – jako dostawca dla kluczowych firm motoryzacyjnych nieustannie dążymy do tego, by podnosić nasze kwalifikacje i poszerzać ofertę. Dziękujemy za zaufanie, a naszej załodze – za dobrą robotę!

Zapytaj o produkt!

Podobne artykuły

Back to top