3M konwerter

Etisoft – preferowany konwerter firmy 3M

10 sty 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

3M oraz Etisoft to partnerzy od prawie 30 lat (pisaliśmy o tym tutaj). Wieloletnia, udana współpraca procentuje, czego efektem jest posiadany status preferowanego konwertera materiałów 3M (Official 3M Preferred Converter). Jesteśmy liderem w konwertowaniu, posiadamy szerokie portfolio i możliwości konwertowania. Z należytą starannością i dokładnością przetwarzamy surowce i półprodukty amerykańskiego koncernu. Jesteśmy doceniani za niezawodność i powtarzalność, co w efekcie przekłada się na zadowolenie naszych klientów z tak wymagających branż jak automotive, elektronika, AGD i RTV czy farmacja.

Tytuł Official 3M Preferred Converter to najwyższa forma uznania jaką może uzyskać partner 3M. Jest on przyznawany jedynie firmom z dobrą historią współpracy. Posiadane wyróżnienie oznacza, że nasi eksperci posiadają solidną wiedzę wspartą wieloletnim doświadczeniem i szkoleniami w zakresie wykorzystywanych materiałów amerykańskiego producenta. W przypadku Etisoft to taśmy VHB, błony klejowe, taśmy dwustronnie klejące, surowce do produkcji etykiet technicznych.

3M konwerter

Preferowany konwerter 3M – co to oznacza

  • doskonałą znajomość produktów 3M
  • możliwość opracowania rozwiązań dla wszelkiego rodzaju wyzwań związanych z produkcją i półproduktami
  • szeroki dostęp do specjalistycznych surowców i dysponowanie bogatą wiedzą na ich temat
  • pełne wsparcie techniczne specjalistów 3M
  • udział ekspertów Etisoft w rozwoju nowych produktów 3M i możliwość ich oceny pod kątem przydatności dla obsługiwanych przez nas branż
  • możliwość śledzenia rozwiązań związanych z największymi wyzwaniami dotyczącymi konwersji półproduktów 3M
  • szybki dostęp do zapasów 3M, a tym samym możliwość budowania stanów magazynowych dla Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki uzyskanemu przez Etisoft statusowi nasi klienci mają dostęp do najnowszych i najnowocześniejszych technologii pomagających w rozwiązywaniu ich problemów.

Dziękujemy za zaufanie!

Jeśli potrzebujesz tego typu wsparcia – skontaktuj się z nami!

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top