Nasze roboty mobilne AGV/AMR ponownie docenione! Tym razem w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa”

25 mar 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Roboty mobilne AGV/AMR autorstwa naszych kolegów z Etisoft Smart Solutions nagrodzone po raz kolejny! Gratulujemy i dziękujemy innowacyjnej Platformie Robotów DBR77.com za docenienie naszego rozwiązania i wyróżnienie w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa”.

Otrzymaliśmy je w kategorii „Projekt, który prezentuje wzrost efektywności i wydajności pracy na stanowisku” za opracowanie autorskiego „Zintegrowanego systemu intralogistycznego bazującego na robotach mobilnych AGV/AMR”.

Rozwiązanie to z powodzeniem funkcjonuje od 2020 roku w zakładzie produkcyjnym Lumileds, globalnego lidera w dziedzinie technologii oświetleniowej dla branży automotive. Jego celem była automatyzacja procesów dostawy komponentów na linię produkcyjną oraz wyrobów gotowych do strefy wysyłki z przepustowością 30 palet na godzinę.  

– Cieszę, się, że nasze rozwiązanie dla Lumileds oparte o roboty AGV/AMR własnej produkcji spotkało się z uznaniem kapituły konkursu – mówi Wojciech Klein, ekspert Etisoft Smart Solutions odpowiedzialny za wdrożenie. – Obserwujemy, że coraz więcej firm szuka dopasowanych do swojej specyfiki systemów wykorzystujących roboty mobilne. Główne motywacje to wyzwania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i chęć optymalizacji oraz lepszej mierzalności procesów.

Wyróżnienie przyznane przez Platformę Robotów DBR77.com doceniamy tym bardziej, że buduje ona nowatorską społeczność skupioną wokół robotyzacji. To wirtualna przestrzeń umożliwiająca firmom produkcyjnym zaprojektowanie stanowiska pracy wykorzystując narzędzie 3D i dobór robota zgodnie z ich potrzebami:  w oparciu o analizę finansową i operacyjną stanowiska.

roboty mobilne AGV/AMR

Przypomnijmy, nasze wdrożenie po raz pierwszy zostało dostrzeżone podczas 20. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, gdzie zdobyło wyróżnienie w kategorii Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2020!

Tu przeczytasz jak przebiegało nasze wdrożenie w zakładzie Lumileds.

Jeśli Twoja firma potrzebuje wsparcia ekspertów z zakresu automatyzacji procesów – skontaktuj się z nami.

Napisz do nas!

Podobne artykuły

Back to top