Nowe drukarki etykiet kolorowych w e-sklepie Etisoft. Druk na żądanie z drukarkami EPSON

21 lip 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

Oferta sklepu internetowego Etisoft poszerzyła się o cztery modele drukarek etykiet kolorowych EPSON. To kolejne produkty w ofercie e-sklepu dające klientom samodzielność w oznaczaniu oferowanych produktów. Drukarki etykiet kolorowych to większe możliwości personalizowanego, samodzielnego druku etykiet w krótkich seriach, bez konieczności zamawiania ich w zewnętrznych drukarniach. Druk na żądanie wymaganego wzoru wtedy kiedy chcesz, w ilościach jakie potrzebujesz. Bez presji czasu i konieczności tworzenia zapasów magazynowych.

Sprawdź, czy druk na żądanie jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Drukarki etykiet kolorowych: spersonalizowane etykiety w krótkich seriach

Drukarki inkjet EPSON z najnowszej oferty w standardzie posiadają peeler (odklejak etykiet) lub automatyczną gilotynę (obcinarkę etykiet). Oba rozwiązania w istotny sposób usprawniają i optymalizują pracę. Używamy ich do druku zarówno szerokich, jak i wąskich kolorowych etykiet wysokiej jakości. Drukarki etykiet kolorowych są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie ma miejsce szybka zmiana wzoru drukowanych etykiet. Sprawdzą się także gdy istnieje konieczność ich druku w niewielkich ilościach (mogą to być nawet pojedyncze sztuki). Obsługa urządzeń nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia czy dodatkowego oprogramowania. Możliwy jest druk bezpośrednio z pliku graficznego.

Warto skorzystać z atrakcyjnej, kompleksowej oferty Etisoft. Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych (zapewniamy pomoc w doborze czystych etykiet, możemy wydrukować je w dowolnym kształcie i rozmiarach). W ciągłej sprzedaży mamy także części eksploatacyjne do wszystkich drukarek kolorowych (m.in. tusze, zewnętrzne nawijaki, odwijaki). Zapewniamy pomoc w doborze samych drukarek.

drukarki etykiet kolorowych_1

Nowością w ofercie e-sklepu Etisoft są także rozszerzone gwarancje na wszystkie drukarki Epson (rozszerzenie do 3, 4 i 5 lat).

Tu znajdziesz nowe drukarki inkjet marki EPSON.

Cała oferta e-sklepu Etisoft – kliknij tutaj!

Podobne artykuły

Back to top