Platynowy Partner i autoryzowany serwis drukarek Honeywell w jednym!

2 lip 2024 - Joanna Heler-Kończakowska

Platynowy Partner Honeywell – tym prestiżowym tytułem możemy od kilku dni się szczycić! To nie koniec dobrych wiadomości – Etisoft oficjalnie uzyskał również tytuł autoryzowanego serwisu drukarek Honeywell! Ten tytuł posiadamy jako jedna z nielicznych firm w Polsce.

Etisoft Platynowy Partner Honeywell

Honeywell co roku przeprowadza oficjalny przegląd partnerów i monitoruje ich wyniki oraz zaangażowanie we współpracę. Platinium Performance Partner to wyznaczeni resellerzy, integratorzy systemów i dostawcy rozwiązań, którzy oferują swoim klientom specjalistyczną wiedzę, pomoc w doborze urządzeń jaki również doradztwo w zakresie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych pod potrzeby klienta, a także wsparcie przedsprzedażowe i posprzedażowe. Platynowi partnerzy to również szeroka specjalistyczna wiedza naszych specjalistów na temat urządzeń marki Honeywell.

autoryzowany serwis drukarek Honeywell

Etisoft od lat oferuje swoim klientom nie tylko szeroką gamę urządzeń marki Honeywell, gwarantując dobór najbardziej optymalnych rozwiązań. Służymy również ekspercką wiedzą w zakresie pomocy technicznej i serwisowej wypracowaną w czasie wieloletniej współpracy z Honeywell. Nasz atut to również ciągła gotowość do jej poszerzania. Status Platynowego Partnera Honeywell przekłada się również na atrakcyjne warunki współpracy z naszymi klientami.

Jako autoryzowany serwis drukarek Honeywell świadczymy klientom naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz przeglądy.

Sprawdź naszą ofertę serwisową!

– Cieszymy się, że firma Honeywell doceniła nasze działania. Pozwala nam to na budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku, z korzyścią dla naszych klientów – podkreśla Arkadiusz Krużycki, menedżer produktu w Etisoft.

Przy tej okazji przypominamy, że nadal prowadzimy we współpracy z Honeywell akcję wymiany starych urządzeń do druku etykiet na nowe drukarki tej marki, w której można uzyskać aż do 50 proc. rabatu!

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą akcją, potrzebujesz fachowej porady dotyczącej doboru urządzeń Auto ID, wsparcia serwisowego i technicznego w ramach autoryzowanego serwisu drukarek Honeywell….

Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top