FSC labels

Producent etykiet z certyfikatem FSC. Pozytywny kontrolny audyt, świętowanie „Tygodnia Lasów FSC” w Etisofcie

20 paź 2023 - Joanna Heler-Kończakowska

Etisoft po raz kolejny dołączył do kampanii „Tydzień Lasów FSC®”. Tematem przewodnim tegorocznej kampanii było hasło „Zaufaj sile lasu”. Jesteśmy dumni, że jako firma pomagamy chronić lasy i wszystkie organizmy, którym zapewniają one schronienie. Nasza odpowiedzialność i troska o środowisko to możliwość produkcji etykiet samoprzylepnych z certyfikatem FSC. Oznacza to, że jako producent etykiet z certyfikatem FSC do produkcji wybranego asortymentu wykorzystujemy surowiec pochodzący z certyfikowanych źródeł.

Tegoroczny „Tydzień Lasów FSC” świętowaliśmy w Etisofcie organizując dla pracowników konkurs wiedzy na temat standardów FSC i tego jak nasza firma dba o zachowanie ciągłości łańcucha kontroli. Chodzi o utrzymanie standardów na kolejnych etapach:  – las – producent – handlarz – producent – produkt.

producent etykiet z certyfikatem FSC

W naszym konkursie z roku na rok bierze udział coraz większa grupa pracowników, którzy są świadomi że poprzez codzienne wybory też mogą przyczynić się do ochrony zasobów leśnych.

Z dumą informujemy również, że Etisoft jako producent etykiet z certyfikatem FSC przeszedł pozytywnie kontrolny audyt odnawiając posiadany certyfikat (numer SGSCH-COC-070347; numer licencji: FSC-C151182).

Etykiety z certyfikatem FSC dla wielu branż. Przeczytaj o ofercie Etisoft dla producentów AGD!

Warto dodać, że w Grupie Etisoft aż pięć zakładów produkcyjnych może pochwalić się certyfikatem z charakterystycznym znakiem zielonego drzewa. A nas cieszy fakt, że coraz więcej klientów pyta o etykiety z certyfikatem FSC.

Dbajmy o lasy. Pytaj o produkty z certyfikatem FSC w naszej ofercie”.

Pomyśl o zasobach leśnych, spytaj o ofertę na etykiety z certyfikatem FSC!

Podobne artykuły

Back to top