roboty mobilne AGV

Roboty mobilne wyróżnione po raz drugi! Etisoft Smart Solutions doceniony w konkursie na innowacyjny produkt

21 lis 2022 - Joanna Heler-Kończakowska

Kolejny rok z rzędu Etisoft Smart Solutions został doceniony w konkursie „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji”! Naszym kolegom z ESS gratulujemy, a Kapitule konkursu dziękujemy za docenienie naszych działań na rzecz Przemysłu 4.0.

wyróżnienie dla Etisoft Smart Solutions

Rozwiązanie jest wdrażane u wiodącego producenta opakowań foliowych

Etisoft Smart Solutions otrzymał wyróżnienie za wdrożenie zintegrowanego systemu intralogistycznego, opartego o flotę trzech robotów mobilnych typu AMR. Zarówno warstwa hardware’owa (roboty mobilne Bot Fork), jak i software’owa (system nadrzędny IntraFleet) są autorskim rozwiązaniem opracowanym na potrzeby automatyzacji procesów intralogistycznych. System doskonale się sprawdza w automatyzacji obsługi transportu na linii recyklingu. Jednocześnie jego możliwości pozwalają skonfigurować go do realizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych i magazynowych.

Produkt jest obecnie wdrażany u wiodącego producenta opakowań foliowych w Europie. Będzie funkcjonował w zakładzie pracującym w cyklu 24 / dobę przez 7 dni w tygodniu.

Roboty mobilne – po raz pierwszy, po raz drugi…

Wyniki prestiżowego konkursu zostały ogłoszone w trakcie Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, podczas której od dwóch dekad wydawnictwo Eurologistic nagradza biznesowych liderów. Przypomnijmy, pierwsze z wyróżnień w tym samym konkursie otrzymaliśmy za rozwiązanie oparte o roboty AMR zaimplementowane w Lumileds Polska (więcej o tym wdrożeniu przeczytasz tutaj).

Gala Produkt Innowacyjny dla Logistyki

Warto podkreślić, że Etisoft Smart Solutions jako firma inżynieryjna jest jednocześnie projektantem, producentem i integratorem rozwiązań dla Przemysłu 4.0

Podobne artykuły

Back to top