System intralogistyczny Etisoft Smart Solutions – produktem innowacyjnym!

15 gru 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Za nami jubileuszowa, 20. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji w trakcie której świętowaliśmy sukces naszych kolegów z Etisoft Smart Solutions! To w ich ręce trafiło wyróżnienie w kategorii Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2020!  Wyróżnienie otrzymali za opracowanie autorskiego „Zintegrowanego systemu intralogistycznego bazującego na robotach mobilnych typu AGV/AMR”.

system intralogistyczny

Przypomnijmy, że rozwiązanie to od kwietnia 2020 roku funkcjonuje w zakładach produkcyjnych Lumileds SA, globalnego lidera w dziedzinie technologii oświetleniowej dla branży automotive. Jego celem była automatyzacja procesów dostawy komponentów na linie produkcyjne oraz wyrobów gotowych do strefy wysyłek z wydajnością do 30 palet na godzinę. Warunkiem – zachowanie  wymogów bezpieczeństwa uwzględniających zarówno bezpieczeństwo ludzi i innych pojazdów. Wdrożenie zostało zrealizowane w zakładzie pracującym w trybie 24/5.

Kapitule konkursu dziękujemy za docenienie rozwiązania Etisoft Smart Solutions. Dzięki temu nasz system znalazł się w zaszczytnym gronie kilkuset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw – podkreśla Wojciech Klein, dyrektor ds. badań i rozwoju w ESS.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i za zaufanie!

Oferowany przez ESS system sprawdza się w automatyzacji dostaw komponentów oraz produktów gotowych w zakładach produkcyjnych. Można go przystosować do różnych procesów produkcyjno-logistycznych. O najważniejszych zaletach systemu przeczytacie w case study tu.

Podobne artykuły

Back to top